x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

inches666
komentarz
komentarz

W Watch_Dogs'y na GT430 i FX-8320 da się spokojnie grać na low w 720p ale mam nadzieję że Wiedźmin 3 będzie lepiej zoptymalizowany niż 2 w którą nawet na sprzęcie powyżej minimalnych się ciężko gra czasami... No i z tego co wiem to CD-Projekt RED nie faworyzuje żadnych marek tak jak i konsol/PC więc wyższa płynność na Nvidii będzie spowodowana tylko ew. większą wydajnością samej karty

Hugo_Tobiasz
komentarz
komentarz

Dzisiaj o 20 konferencja, na której zaprezentują nowy gameplay wiedźmina. Już sie nie mogę doczekac!

Luigio
komentarz
komentarz

Figurki i pudełko mnie nie interesuje ale na filmikach z E3 gierka prezentowała się rewelacyjnie. Bardzo mi się podobała akcja z gryfem, jego fizyka została całkiem dobrze oddana. Wygląd bagień na kolejnym gamplayu też był spoko!

Sapfirion
komentarz
komentarz

już kolekcjonerskie edycje sprzedane ładnie.... niech lepiej dorabiają bo człowiek raz w życiu chce zamówić edycje kolekcjonerska a nie możne...

BladeRMCF
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie będą dorabiać kolekcjonerek. Można zapisać się na listę rezerwową, w razie jak by ktoś zrezygnował.

Podobno ukończenie Wiedźmina trzeciego w zapowiadane 100 godzin będzie nie lada wyzwaniem. Macie link do wywiadu z gościem z CDPRED:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/wiedzmin-3-dziki-gon-gra-dlugosc-rozgrywki-ponad-100-godzin.html

Edytowane przez BladeRMCF
  • 2 tygodnie później...
Mopsiukacz
komentarz
komentarz

A co mysliscie o tym ze mapa ma byc 35 razy wieksza niz w Wiedzminie 2? Wasze opinie?

inches666
komentarz
komentarz

Myślę że to będzie duża mapa... Tak, tak myślę

BladeRMCF
komentarz
komentarz

No to dobrze, że będzie większa, oby tylko zapełnili jakoś tą mapę, żeby było co robić.

Dymon007
komentarz
komentarz

Narazie to trzeba na nową kartę graficzną zbierać :)

  • 3 miesiące później...
VortaL
komentarz
komentarz

Nie mogę się doczekać do premiery, strasznie wolno czas leci :( 

VortaL
komentarz
komentarz

Oba na potwory :) 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Niekoniecznie :P

VortaL
komentarz
komentarz

Pójdzie na low na laptopie z mojej  sygnatury? 

VortaL
komentarz
komentarz

Ale Mój sprzęt nie jest skreślony na starcie, i jak dobrze zoptymalizują, to powinien polecieć? 

Gość
komentarz
komentarz

Wątpię czy ruszysz tę grę na tej karcie graficznej NVIDIA GeForce 720M . Swego czasu szef studia wypowiadał się że będzie potrzebna do grania bardzo mocna karta na pc to jako minimum liczę że co najmniej będzie potrzeba R7 250 lub GTX 550 Ti .Oczywiście to jest wróżenie z fusów ale śledząc jego wypowiedzi można dojść do wniosku że karta taka http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-720M.90440.0.html nie pozwoli na grę skoro na mocniejszej od twojej GT 640 dwójka jest niegrywalna co widać w tym teście http://pclab.pl/art53727-9.html a ma 384 potoki a nie 96 potoków jak twoja

VortaL
komentarz
komentarz

Jest grywalna bo ją mam, low/1366x768 :) A ja chcę III odpalić na low 800x600. 

Gość
komentarz
komentarz

jak ci tak bardzo zalezy to sprzedaj konsole lapka i pcta i zloz porządną skrzynie :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Wiedźmin 3:Dziki Gon na low w 800x600 pikseli to jak mieć Porsche Cayenne i jechać nim maksymalnie 25km/h po autostradzie - masakra. :E

Ale Mój sprzęt nie jest skreślony na starcie, i jak dobrze zoptymalizują, to powinien polecieć?

Tak, polecieć przez okno na śmietnik odpadów elektronicznych. Trn sprzęt nie nada się do gry w ten tytuł. :P
VortaL
komentarz
komentarz

Ja wiem, że Wiedźmin 3 będzie świetnie wyglądał, ale po prostu przez jakiś czas po premierze nie będę miał jeszcze kompa, na full detale do niego i chcę wiedzieć, czy w tych low/ 800x600 będzie po prostu w miarę grywalny. 

Gość
komentarz
komentarz

zalezy od optymalizacji, nie ma co piany teraz bic jaka to tragedia nie bedzie bo prawdopodobnie bedzie zle ale jak bardzo to tego nikt nie wie na 100%

Igorrodz
komentarz
komentarz

Zawsze możesz kupić konsolę najnowszej generacji dla tej gdy :P

VortaL
komentarz
komentarz

wiem, to jest właśnie alternatywa, ale na 800x600 raczej uciągnie. Tyle, że gra jest lekko okrojona graficznie na konsole. A ja zamierzam kupić po premierze lepszy pc i pograć na full 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.