x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A a ja pochwalę się problemem w W3.

Na karcie 280x Toxic w W3, grałem na wysokich z Hairworks. Fps 35-50, gołym okiem nie było jakichkolwiek ścin, po prostu nic sama przyjemność. Była to wersja 1.21-1.22.

Następnie sprzedałem kartę i przez jakiś czas nie grałem, komputer spoczywał na zintegrowanym układzie hd 4600. W międzyczasie kupiłem Krew i Wino, zaktualizowałem grę do 1.24.

Kupiłem w końcu gtx 1060 od gigabyte G1 gaming. zainstalowałem sterowniki, odinstalowałem stare. Wszystkie gry Fifa 14 i CS GO są ok, tak jak powinno być. Czas na W3... Mierzyłem klatki: 40-60 FPS na UBER. Praktycznie wygląda to inaczej: Gra zacina się, ale nie na skutek klatek tylko jakby opóźnień, jakby coś zamulało. Bardzo dziwne. Zna ktoś ten problem?

 

Ps. Procesor i5 4460

dysk hdd segate 500 GB

Ram 8GB crucial balistix 2x4GB 1600mhz

płyta gb b85-d3h

zasilacz silentiumpc 550W deus m1

Edytowane przez HeHe37

FrogsterPL
komentarz
komentarz

UP, załóż temat z tym problemem w odpowiednim dziale (np. Karty graficzne). Szybciej uzyskasz pomoc. :)

zlykamil
komentarz
komentarz

Ja wreszcie kupiłem sobie na weekend grę Game of The Year Wiedźmin, na którą polowałem od dłuzszego czasu. Nie chciałem kupować osobno Wiedźmina i dodatków bo jest trochę drogo....

 

Jeśli ktoś chciałby z Was kupić grę w wersji pudełkowej to najtaniej jest obecnie w sklepie rtv Euro agd. Gra rokku jest tam w cenie 120 zł podczas gry jak patrzyłem sobie na originie to tam cena osiąga prawie 200 zł. 

  • 1 miesiąc później...
Damaruk
komentarz
komentarz

Ogólnie też czaję się na Wiedźmina GOTY, ale w "moim" sklepie nakład został już wyczerpany.

  • 4 tygodnie później...
steelseries
komentarz
komentarz

Hej, moje pytanie brzmi - czy pójdzie mi Wiesiek 3 przynajmniej na tych 50 fps? Fajnie by było gdyby na średnich ale na lowest też nie pogardzę. 

 

cpu core 2 quad q9505 4x2.83GHz

gpu asus p5q

ram 8gb ddr2 (2x kingston 2x ocz reaper)

gpc msi nvidia geforce gtx650ti 2gb ddr5

 

  • 2 tygodnie później...
daniel88
komentarz
komentarz

Hej mam problem z uruchomieniem ,zainstalowałem wieśka 3 wszystko poszło ok pobrało jakąś łatke 1.31 ok wlaczam gre przyciskiem graj i nic gra sie nie uruchamia zaktualizowałem stery do grafy i dalej to samo może ktoś pomóc ???

juliann449
komentarz
komentarz

Jedna z moich ulubionych gier:)

Truly
komentarz
komentarz
Dnia 16.11.2016 o 17:24, daniel88 napisał:

przyciskiem graj i nic gra sie nie uruchamia zaktualizowałem stery do grafy i dalej to samo może ktoś pomóc ???

 

Nie ma zupełnie żadnej reakcji? Z innymi grami też był kiedyś problem?

skalniak
komentarz
komentarz

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z wiedźminem ;)

MarianToJo
komentarz
komentarz

mam problem, ponieważ po wykonaniu jednego zadanie nie mogę wykonać innego a chciałbym wykonać wszystkie, zniknął mi ten żółty znacznik gdzie trzeba się udać aby wykonać zadanie, ponieważ zobaczyłem to dopiero po 10h gry a nie chce mi się robić przez 10h tego samego czy da się wykonać jakoś to zadanie?

  • 2 miesiące później...
CyfrowyMarcin
komentarz
komentarz

Parę miesięcy temu przeszedłęm caluśką grę. Zakochałem się w Wieśku. Na walentynki byłem z dziewczyną na warszawskim koncercie Percivala. Zespół na nowo rozgrzał moją miłość do Wieśka. Chyba zacznę od nowa przechodzić na wysokim poziomie :D Dobrze działa tryb rozpoczęcia od nowa gry z aktualnym poziomem?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Hehe ja zacząłem właśnie miesiąc temu na nowo grać. Zmodowałem sobie troszkę grafikę na mroczniejszą + kilka innych zmian i jest na plus.

Nie grałem "nowej gry" z aktualnym poziomem, czytałem że są jakieś błędy/problemy z tym.

 

Dodatkowo robię sobie screeny niektórych elementów w grze :P (poniżej kilka).

 

 

 

1 (1).png

1 (2).png

1 (3).png

1 (4).png

1 (5).png

1 (6).png

1 (7).png

bocadilla26
komentarz
komentarz

Teraz jak technologia trochę staniała mogę sobie pozwolić na to aby nareszcie kupić sprzęt pod Witchera. A już rozważałam zakup konsoli...

  • 2 miesiące później...
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wiedźmin I za darmo przez jeszcze ponad dobę:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103575

krzysiuus
komentarz
komentarz

Hmm a tak z miesiąc temu kupiłem go na promocji w gog za jakieś 3zł ;)

  • 3 tygodnie później...
facio20
komentarz
komentarz
Witam wszystkich. Otóż problem polega na tym, iż mam kupioną, pudełkową wersję Wiedzmin 3 : Edycja Gry Roku. Instaluje grę, tego całego GoG'a, odpalam grę, gram moze z 5 minut niecale i nagle słychać z komputera takie jakby ''pierdnięcie'' i pojawia sie czarny ekran. Gra działa nadal bo slychać dziwęki. To wygląda jakby komputer odłączał zasilanie monitora a gra toczyła się dalej. Działa jedynie restart komputera. Nie wiem w czym jest problem czy w zasilaczu - w co szczerze wątpie, czy w monitorze czy w grze. Kable od monitora wymienione, zasilacz o jak najwiekszej mocy. Ustawienia graficzne gry nie pomagaja - na uber - to samo, na srednich też. Limit klatek 60 oraz nielimitowane równierz nie pomaga. Sterowniki Nvidia Najnowsze. Gra zaktualizowana gogiem. Sprawa conajmniej dziwna bo gra wedlog specyfikacji powinna chodzic na uber bez problemu. Dodam iż Gta V oraz inne gry chodza na najwyzszych detalach i nie ma tego problemu.
Proszę o pomoc.
 
Sprzęt :
 
GeForce GTX 970
i5 - 6400 2,70 GHz
8 gb ramu
Kertukos
komentarz
komentarz

Ja z kolei zainstalowałem WIedźka z konta kolegi, przeszedłem trochę fabuły i formatowałem kompa. Teraz kupiłem na promocji wersje GOTY i jak wybieram folder do instalacji w GOG-u gdzie jest Wiedzmin zainstalowany, to aplikacja widzi tylko 2GB i chce pobierać reszte 38GB, gdy w folderze jest ponad 80 GB. Jakieś rady?

  • 9 miesięcy później...
1001produktow
komentarz
komentarz

Chyba najlepsze RPG jakie do tej pory powstało. Moim zdaniem tylko Wiedźmin 4 przebije to, co stworzył CD-Projekt. 

  • 5 miesięcy później...
MissMishael
komentarz
komentarz

Witam.

Mam następujący problem: po instalacji dodatku Krew i Wino coś zaczęło dziać mi się ze sterowaniem. Mianowicie albo jest opóźnienie w reakcji albo gra "steruje się sama". Nagrałam filmik by łatwiej było mi wytłumaczyć co się dzieje:

 

 

W 12 sekundzie skręcałam w prawo, na co postać zareagowała z opóźnieniem. W 29 sekundzie skręcałam w lewo i jak tylko zauważyłam, że skręca w prawo to puściłam wszelkie przyciski i jedynie myszką próbowałam wysterować- jak widać po filmiku postać dalej szła.

 

Mam prawie połowę miejsca na dysku, zmieniałam także ustawienia na najniższe, wyłączałam pojedyncze opcje grafiki (falowanie włosów itp.) i totalnie nic się nie zmienia. Jedyne czego jeszcze nie próbowałam to odinstalowanie i zainstalowanie ponowne, ale przy tej rozmiarze gry naprawdę chciałabym tego uniknąć na tyle na ile to możliwe. Czy ktoś spotkał się może z takim problemem? Przejrzałam już wiele stron i raczej ludzie mieli problem z teksturami aniżeli samym sterowaniem.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

  • 5 miesięcy później...
Dellu
komentarz
komentarz

Niezłe te powyższe screeny. Sam obecnie kończę grę.Jestem obecnie w dodatku w Tussaint chociaż grafika wydaje mi się tutaj zbyt cukierkowa. Trudno jest mi się do niej przyzwyczaic oraz zastanawiam się czy nie lepiej będzie trochę to zmodyfikować. Niedługo będę kończył grę i chciałbym zacząć ponownie od początku. Jakie mody polecicie?

 

A i jeszcze jedno pytanie.Nie grałem w część pierwsza i w cześć drugą. Czy warto jest przejść je obie zanim zacznę grać w trójkę ponownie? Są jakieś zmiany? 

  • 2 tygodnie później...
filipmazur
komentarz
komentarz

 

CDPR po raz kolejny udało się stworzyć świetny, wciągający i wysokiej jakości produkt. Tutaj warto zwrócić uwagę na wielkie podobieństwo gry do serii książek - wszystko jest w porządku, dopóki Ciri nie pojawi się w centrum uwagi. Mówiąc o jakości fabuły, ludzie lubią zacytować fabułę Krwawego Barona - i nie bez powodu. Jest to łańcuch najwyższej jakości w oryginalnej grze i, niestety, stopniowo słabnie.

  • 1 rok później...
noff
komentarz
komentarz

Ja sie w sumie szybko znudzilem na wiesku

  • 2 lata później...
Nie-dostępny
komentarz
komentarz

Pójdzie na tym Wiedźmin 3

 

Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HCB-HN200W 15,6" 144Hz Intel® Core™ i5-11400H - 16GB RAM - 512GB Dysk - RTX3050

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.