x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Diablo2094
komentarz
komentarz

Gra zapowiada się ciekawie a na cd-action expo będzie prawdopodobnie quiz ze znajomości wiedźmina zarówno gry i książki za 1 miejsce ma byc preorder Wiedzmina 3 Dziki gon. Ile w tym prawdy to nie wiem mój znajomy trzyma sztamę z jakimś tam redaktorem cd-action ale bajkopisarz z niego niezły wiec ile w tym prawdy dowiemy sie 10-11 maja .Gosciami będą panowie z CD Project RED miejmy nadzieje ze do tego czasu zdarza jeszcze gdzieś coś powiedzieć a z expo dowiemy się jeszcze więcej nie martwcie się osoby nie będące na imprezie w temacie będą miały coś na zasadzie filmiku (zalezy od sprzetu i czy nie bedzie tlumow na konferencji) albo krotkiego artykulu :)

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)
a 1 miejsce ma byc preorder Wiedzmina 3 Dziki gon

Ha, też mi nagroda. Ja już zamówiłem grę w preorderze w sklepie Sferis. Co prawda nie wiadomo, w jakiej cenie będzie ale skłonny jestem zapłacić te 149,90zł bo gra zapowiada się przyzwoicie... eeee... wyśmienicie... cudownie... wprost genialnie. Oczywiście jest konkurencja - są to gry Dragon Age: Inquisition oraz Kingdom Come: Deliverance ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby miał i grał we wszystkie trzy. O!

 

 

 

icon%20banan.gif

Edytowane przez Igorrodz
BladeRMCF
komentarz
komentarz

Ja mam chrapkę na kolekcjonerkę, tylko czekam na jakieś info odnośnie kolekcjonerki.

  • 3 tygodnie później...
Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja myślę że nie bęzie tak źle jak przewidujecie z wymaganiami śmiem tak twierdzić po jednym zdaniu w pewnym artykule 'moc konsoli będzie PRAWIE cała wykorzystana' pozatym ufam twórcą że dobrze zoptymalizują tą grę, oglądalem też ostatnio porównania BF4 na xbox one i pc to ludzie po opiniach stwierdzili że bf4 na one wygląda jak bf3 :).
A na marginesie pisząc to podobnie graficznie byla sytuacja z wiedźminem 2 bo moim zdaniem na konsoli wyglądał tak jak na komputerze na nisko\średnich, czyli jeśli będzie tak samo tutaj i optymalizacja okażę się naprawde dobra to ludzie ze słabszymi komputerami będą czerpać taką sama przyjemność z gry (oprawa graficzna) jak konsolowcy.
Ps. nie obrażam tu konsolowców bo nie chce zaczynać w tym dziale wojny typu pc vs xbox, ale powiem tyle sam do nie dawna miałem xboxa którymi się troche wysłużuł ale przesiadając się na komputer i odpalając niektóre te same tytuły widzę naprawdę OGROMNĄ różnice graficzną.
 

Edytowane przez Dymon007
Gość
komentarz
komentarz

Mówisz o jednym zdaniu a prawdopodobnie będzie tak http://pclab.pl/news57289.html  Nic w tym dziwnego bo 2 z tej serii nie była łaskawa dla sprzętu mimo że miała do czynienia z jeszcze słabszymi konsolami .Przyda się do testowania kart graficznych i procesorów 

Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

Pożyjemy zobaczymy.. Ja mam cichą nadzieję że twórcy wiedźmina 3 nie zostawią nas tak jak ubisoft z optymalizacja ac4.
Mówisz że dwójka nie była łaskawa dla sprzętu a dziwne że znajomy kiedy wyszedł wiedźmin 2 miał komputer z kartą graficzną która miała 512 mb, athlon II 2,8 i 2gb ramu mógł grać na średnich w rozdzielczości o ile dobrze pamiętam choć mogę się mylić 1440x990 i miał około 40 kaltek.. A przy takich opcjach gra na pewno wyglądała lepiej niz na konsoli.
Zresztą nie chce się sprzeczać ani nic nie pozostaje nam nic innego jak czekać cierpliwie ja tak czy siak kupię tego wiedźmina w ciemno, bo nawet jeśli nie będzie działał mi teraz zadawalająco to w przyszłości do niego wrócę :).


A tak w nawiasie grafika to nie wszystko wiadomo lepiej grać w grę z ładną oprawą aczkolwiek w rpg chodzi głównie o fabuła nie znam fana rpg który by nie grał w gothic 1 czy gothic 2 noc króka ba nawet sam jeszcze z pół roku temu do tego wracałem aby po raz enty przejść przygody bezimiennego a każdy wie jak ta gra wyglądała :)

Edytowane przez Dymon007
Igorrodz
komentarz
komentarz

który by nie grał w gothic 1 czy gothic 2 noc króka

Seria WIedźmin jest serią o niebo lepszą od serii Gothic. I kolejna gra czyli Dziki Gon też będzie lepsza. O!

Gość
komentarz
komentarz

Pożyjemy zobaczymy.. Ja mam cichą nadzieję że twórcy wiedźmina 3 nie zostawią nas tak jak ubisoft z optymalizacja ac4.
Mówisz że dwójka nie była łaskawa dla sprzętu a dziwne że znajomy kiedy wyszedł wiedźmin 2 miał komputer z kartą graficzną która miała 512 mb, athlon II 2,8 i 2gb ramu mógł grać na średnich w rozdzielczości o ile dobrze pamiętam choć mogę się mylić 1440x990 i miał około 40 kaltek.. A przy takich opcjach gra na pewno wyglądała lepiej niz na konsoli.
Zresztą nie chce się sprzeczać ani nic nie pozostaje nam nic innego jak czekać cierpliwie ja tak czy siak kupię tego wiedźmina w ciemno, bo nawet jeśli nie będzie działał mi teraz zadawalająco to w przyszłości do niego wrócę :).


A tak w nawiasie grafika to nie wszystko wiadomo lepiej grać w grę z ładną oprawą aczkolwiek w rpg chodzi głównie o fabuła nie znam fana rpg który by nie grał w gothic 1 czy gothic 2 noc króka ba nawet sam jeszcze z pół roku temu do tego wracałem aby po raz enty przejść przygody bezimiennego a każdy wie jak ta gra wyglądała :)

Ja tam do Assassins IV nic nie mam do optymalizacji .Wiadomo że za optymalizację zapłaciła Nvidia i na ich kartach działał super pod warunkiem ze miału 2 GB pamięci graficznej bo w mieście gra zajmowała 1,5 GB pamięci karty .Oczywiście dobrze było mieć do tego procesor intel ale i na FX 6350 z kartą GTX 660 gra chodziła bardzo dobrze .W wiedźmin 3 zresztą będzie podobnie że karty Nvidia będą miały lepszą optymalizację niż AMD .Wnioski takie można wysnuć po użytych technologiach 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Na razie mam Phenoma II x4 @4.0Ghz + GGBYTE GTX460 1GB SOC + 8GB DDR3 i wszystko działa mi jak dotąd płynnie.

Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja tam do Assassins IV nic nie mam do optymalizacji .Wiadomo że za optymalizację zapłaciła Nvidia i na ich kartach działał super pod warunkiem ze miału 2 GB pamięci graficznej bo w mieście gra zajmowała 1,5 GB pamięci karty .Oczywiście dobrze było mieć do tego procesor intel ale i na FX 6350 z kartą GTX 660 gra chodziła bardzo dobrze .W wiedźmin 3 zresztą będzie podobnie że karty Nvidia będą miały lepszą optymalizację niż AMD .Wnioski takie można wysnuć po użytych technologiach 

No właśnie tak więc mi nie pozostaje nic innego jak zbierać na nVidia GeForce GTX 780M bo sam mam teraz radka :( Ale narazie poczekam aż trochę zejdą w dół.


Seria WIedźmin jest serią o niebo lepszą od serii Gothic. I kolejna gra czyli Dziki Gon też będzie lepsza. O!

Tak tylko powiedz mi czy jesteś w stanie sobie wyobrazić wiedźmina chyba w 2001 albo 2002 roku (nie pamiętam premiery gothica), a mówiąc o serii gothic mam na myśli 1,2 + noc kruka, i 3 chociaż sam przyznam że 3 już była lekką klapą ale grało mi się w nią przyjemnie, zmierzch bogów to był klozet a arcania to g*wno w tym kolezecie za przeproszeniem.
Tak w ogóle to trochę ciężko jest porównać te dwie gry gdyż za bardzo się różnią i graficznie i fabularnie jak i systemem walki, sam co do wiedźmina 2 kiedy przechodziłem go na konsoli odniosłem wrażenie takiego niedosytu gdyż gra jak dla mnie się za szybko skończyła. A serie gothic podałem tylko jako przykład że nie trzeba bóg wie jakiej grafiki do wciągającej gry a niestety na dziś dzień dużo osób zapomina o tym i patrzy tylko na grafikę..

Edytowane przez Dymon007
Verow
komentarz
komentarz

Dymon, masz laptopa czy pcta? Bo 780m jest na laptopy.

Dymon007
komentarz
komentarz

Wiem że jest na laptopy, lapka gamingowego mam Msi :)
Czekam aż troszke pójdą w dół te nvidie narazie za 1500zł można kupić.

Sapfirion
komentarz
komentarz

Z tego co mi wiadomo wiesek ma chodzic na sredniej klasy kompach ale oczywiscie zeby wszystko chodziło na ultra i maxa to niestety Pc trzeba bedzie miec z nasa albo od Rydzyka;-) ale tak samo było z wieśkiem 2 na poczatku tez zabijał karty graficzne ale wylaczyles ubera i gitara tu bedzie tak samo z tymi realnymi futrami czy cos takiego to wyłaczysz i bedzie chodzilo na fulla na gtx 770 a 780 napewno;-)

Dymon007
komentarz
komentarz (edytowane)

No tylko teraz trzeba uzbierać kasę na to.. ale planuje karte kupić może w październiku mam nadzieję że uda mi się 'złapać' taką do 1000 zł wtedy..
Teraz niestety jestem nieszczęśliwym (jeżeli chodzi o wiedźmina 2) posiadaczem radeona HD mobility 5870 1gb ddr5  ( i tu należą się przeprosiny z mojj strony użytkownikowi dizingof który miał racje co do optymalizacji W2).
Sam teraz przeżywam katorgę z tą grą na każdych ustawieniach czuje takie jakby spowolnienia podczas chodzenia (to nie są lagi czy coś) a dodam że  komputer spełnia spokojnie zalecane... Muszę dalej pogrzebać po internecie..


A może ktoś z was miał ten problem bo nie umie się już nigdzie doczytać..... Na każdych detalach wiedźmin podczas chodzenia łapie 'spowolnienia' nie są to lagi... Ciekawostką jest że wszystko podczas walki jest normalne.


Już sobie poradziłem jeżeli ktoś miałby taki sam problem to proszę pisać :-)

Edytowane przez Dymon007
VortaL
komentarz
komentarz

Ciekawa ta gierka będzie.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie da się tego ukryć, że tak :D

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Rany, jak moj post sie rozwinal :D Macie jakies nowe informacje na temat Wiedzmina? :D

Igorrodz
komentarz
komentarz

post

Raczej - temat :P

 

Macie jakies nowe informacje na temat Wiedzmina?

Tylko tyle, że premiera przesunięta na 2015 rok. Bo niby optymalizują aby na Nintendo płynnie działało. :E

Gość
komentarz
komentarz

Raczej aby nowe konsole miały te 30 klatek w 1650x 1050 :D

  • 1 miesiąc później...
Danyyy
komentarz
komentarz

wbrew powszechnym opiniom konsole nie radzą sobie az tak zle ;D watch dogs na ps4 jest tylko o krok za PCtem i ten krok to mozliwosc podwiniecia rozdziałki na kompie :) całą reszta byłem dosyc pozytywnie zaskoczony ;D

Mysle ze Wiesiek bedzie wymiatac na kazdym sprzecie w przyzwoitej jakosci a tak jak inni deweloperzy wiedza jak ludzie nienawidzą niedokonczonych gier wiec pozwolili sobie na wiecej czasu ;D

Igorrodz
komentarz
komentarz

Zapewne masz tu na myśli optymalizację, tak?

Gość
komentarz
komentarz

Raczej powiedział bym że przez to że są tak słabe konsole to tak wygląda bo wszystko tną byle by te 30 klatek było w HD Redy 

Igorrodz
komentarz
komentarz

To dobrze, dzięki temu mój Phenom II x4  + GTX460 1GB wystarczy :P

Gość
komentarz
komentarz

Problemem dla twojego GTX 460 może być wielkość pamięci .Ostatnio co gra wychodzi to użycie pamięci graficznej 2 GB  :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.