x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gość
komentarz
komentarz

Są testy tylko leniu nie chce ci się szukać http://pclab.pl/art52167.html  Widać jak na dłoni wszystko przynajmniej dla mnie bo ty kolego możesz mieć problemy z tym widzeniem i takie bzdety piszesz że aż uszy więdną 

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Sam piszesz bzdety.
 

można połączyć procesor klasy Intel Core i3 lub AMD FX-4300/6300 (nie trzeba ich podkręcać) z kartą klasy Radeona HD 7950/7970 lub GeForce'a GTX 670/680 – taki zestaw będzie w nich działał wyśmienicie.

Czyli procesor z niskiej półki nie ogranicza szybkiej karty graficznej tym bardziej, że GTX680 = GTX770 a mój Phenom Ii x4 980 @4.0 jest tak szybki jak wymienione tu procesory :P Edytowane przez Igorrodz
Gość
komentarz
komentarz

Jeśli będziesz grał w 1 grę gdzie np metro to się to sprawdzi :D .Ja jednak w to wątpię byś grał w jedną gier i jasno i dobitnie jeszcze raz napisze .Piszesz głupoty ,brednie i ogólnie dla mnie to możesz nawet silnik odrzutowy zamiast karty włożyć czy też inną fikcję :D twoja kasa i twoja sprawa :D

Igorrodz
komentarz
komentarz

To Metro2033 to przykład takiej gry. Jaką masz pewność, że z Wiedźminem 3 nie będzie podobnie? Zatem nie szafuj słowami, których nawet znaczenia nie znasz.

Gość
komentarz
komentarz

Nie mam ochoty na dyskusje i niech tak zostanie .Ty uważasz że komputer jest do jednej gry albo określonego gatunku  który poza wyglądem świata nic więcej nie ma do zaoferowania ,Ja uważam że lepiej mieć uniwersalny bardziej z naciskiem na procesor bo lubię grać np w Far Cry 3.Niech tak zostanie 

Igorrodz
komentarz
komentarz

który poza wyglądem świata nic więcej nie ma do zaoferowania

lubię grać np w Far Cry 3

Nic nie ma do zaoferowania? Kpisz sobie? Gry RPG mają więcej do zaoferowania niż Twoje marne strzelanki.
Ale to szczegół.

Pozdrawiam serdecznie.
Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Pozwole sobie odswiezyc temat bo mam dziwne pytanie.. otoz kumpel mieszka w Polsce i u niego BF4 na originie kosztuje 130zl w tej chwili a u mnie (mieszkam we Francji) kosztuje ta gra az 60euro. Czy w takim razie nie powinna ona kosztowac u niego 240 zl dlatego ze 60x4=240? Albo jestem tepy i nie ogarniam origina albo robia mnie tu w *** z tymi euro..

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślę że za 60 euro to ty masz z mapami a nie gołą .Zresztą oni sprzedają to regionalnie chyba .U ruskich pacanów może być jeszcze tańsza 

Edytowane przez dizingof
Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Ruski to GTA V mieli juz w 2010 roku :D


"Z ostatniej chwili. Wiedźmin 3 wyjdzie w LUTYM 2015 roku." JA PIER*OLE

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

@up

Nie chce mi się szukać [leń jestem patentowany] - podaj źrodło tej rewelacji informacji o dacie premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Edytowane przez Igorrodz
Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Na fejsie TVGRY.pl napisali cos takiego, oni zawsze sa na czasie :)


https://www.facebook.com/tvgrypl?hc_location=timeline tutaj macie ich fejsa 

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Przecież na oficjalnej stronie The Witcher podali list, tylko trzeba umieć czytać.. (chodzi oczywiście o facebook'a)

 

 

 

Release Date of The Witcher 3: Wild Hunt – An Open Letter

Ever since we started working on the third installment in The Witcher franchise, it has been our aim to produce a title that would take our 11 years of experience in creating RPGS and distill them into a quintessence, into a game that would effectively crown those years. At the same time, we have wanted The Witcher 3: Wild Hunt to expand creative boundaries, set new benchmarks, develop the genre as a whole. Ultimately, you, the players, must get an unforgettable adventure to experience in a vast, open world – and that’s most important. We’ve created a story that flows naturally, cinematically, rendered it in amazing sound and visuals, while preserving full freedom of choice – all for you. We knew this to be an ambitious plan, but believed we could achieve it by bringing together our team with its creative energies and current gaming platforms with their technical capabilities. A project this vast and complex would inevitably require special care in its final stages, manual fine-tuning of many details, thorough testing time and again.

We recently reexamined what we had achieved thus far, and faced a choice about the game’s final release date. The decision we made was difficult, thoroughly considered, and ultimately clear and obvious. We could have released the game towards the end of this year as we had initially planned. Yet we concluded that a few additional months will let us achieve the quality that will satisfy us, the quality gamers expect from us. Consequently, we have set the release of The Witcher 3: Wild Hunt for February 2015.

Dear gamers - we know many of you would have liked to play The Witcher 3 sooner, as soon as possible, even. We’re sorry to make you wait longer than you, or we, initially assumed you would. At the same time, we believe the game will prove to be worth the wait and meet the expectations you have of us. We believe The Witcher 3: Wild Hunt will be an exceptional RPG, one of the best, providing many hours of wonderful entertainment.

Dear shareholders – we are aware of the responsibility that rests with us and thank you for the trust you have granted us thus far. We firmly believe that quality – more than any other factor – determines a game’s success, and that the decision we have made is thus equally valid in business terms.

The Board of CD PROJEKT SA
Igorrodz
komentarz
komentarz

Szkoda. Nie ma zatem na co czekać w 2014 roku - żadne fajne RPG w podobnym klimacie nie jest planowane do wydania.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

A ja tam wolę poczekać te parę miesięcy dłużej i dostać jeszcze lepszą, a na pewno bardziej dopracowaną grę :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Dopracowaną? CHyba w tym czasie będą ją optymalizowali na konsole moim zdaniem :E

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Racja, mowili w jednym z wywiadow ze chca ja zoptymalizowac najlepiej jak sie da, po to zeby srednie sprzety tez dawaly rade :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Średnie sprzęty - mówisz o konsolach czy normalnych pecetach? Zresztą nie ważne - i tak będę musiał zmodernizować swój sprzęt pod te grę...

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

mowie o PC'tach. Przesluchaj wywiad Gimpera i Atora z tworcami Wieska to sie dowiesz :>

Igorrodz
komentarz
komentarz

Hmm... Moim zdaniem konsole i tak będą się dławiły, ich specifikacja jest gorsza nawet od specyfikacji mojego średniaka, który będzie za słaby do ustawienia  wyższych detali w tej grze. A jeśli nawet konsole dadzą radę (ciekawe jakim cudem? :piku: ) to jakość grafiki będzie gorsza a cena za grę nieodpowiednia do tego, co będzie wyświetlane (bo gry a konsole, nie wiedzieć dlaczego, są bardzo drogie)...

Gość
komentarz
komentarz

Gry na konsole są drogie bo je można pożyczać znajomym i odsprzedawać  .Dlatego myślę ze tak są kasowani  przez firmy 

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Optymalizować będą zarówno na konsole jak i pecety, żeby na jak największej liczbie pieców było można w to pograć. Zresztą w swoim liście otwarcie napisali, że decyzja o przesunięciu premiery wynikła też ze względów biznesowych

Gość
komentarz
komentarz

Ja raczej myślę że decyzja powiązana jest z tym zabiegiem http://pclab.pl/news56776.html  

Igorrodz
komentarz
komentarz

A ja myślę, że robią wersję na tablety.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

A ja, ze na kalkulatory. Poczekamy zobaczymy 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Tak, coś podobnego do Wiedźmin: Versus ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.