x-kom hosting

Jak zacząć..

djtomaszq
utworzono
utworzono

Witam. Czy ktoś mi objaśni lub zna jakiś tutorial na temat:

Krok po kroku kupna domeny .pl i hostingu tanich u solidnych u zaufanych dostawców?

 

inteeresuje mnie solidność, cena i ta po roku czy odnowieniu (jak to jest) i w ogóle oraz jak to polaczyc jak domena u innego dostawcy a hosting u innego czy to ma jakies znaczenie ?

Gość
komentarz
komentarz

Ja od siebie polecę serwis ovh.pl  w którym przez rok miałem wykupiony serwer 25gb i domene (ja wybrałem .net) za około 10zł brutto miesięcznie :) Więc tanio , dotego miałem kilka maili z moją nazwie po @  :) 


Co do płatności to w ovh masz, że płacisz za rok a jak się kończy to poprostu to wygasza. Wtedy trzeba zapłacic za następny rok (system cie informuje o zbliżającym się terminie kończącej się umowy )  Jak nie zapłacisz tracisz domene i serwer :)

  • Dobra wypowiedź 1
djtomaszq
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli i domena i host za rok 120zl lacznie? 25gb i dmena .pl w tym ?


a kupno i instalacja na tym wyglada jak? normalna platnosc jak na allegro i potem rejestracja ?

Edytowane przez djtomaszq
Gość
komentarz
komentarz

Rejestrujesz se domene i serwer robisz przelew i już masz dostęp :) Ok 100zł na rok, 25gb i 10 maili z twoim adresem po @ . (przynajmniej jak ja tam miałem tak było :)

Asesor
komentarz
komentarz

Sprawdź sobie też home.pl, też dobry hosting

sorcerer
komentarz
komentarz

domena u innego dostawcy a hosting u innego czy to ma jakies znaczenie ?

 

Nie ma znaczenia. Możesz mieć domenę w firmie A, a hosting w firmie B. To są niezależne usługi. 

Duża będzie ta twoja strona? W 2BE.pl dają chyba małe darmowe konto hostingowe do domeny, więc możesz sprawdzić. 

  • Dobra wypowiedź 1
djtomaszq
komentarz
komentarz

PowiedzCie mi czy dobrze zrozumiałem..

Odnawia się tylko domene? za hosting płaci się tylko raz na zawsze?

 

na ovh.pl znalazłem rejestracja domeny .pl za 15zł przedluzenie za 50zł czyli teraz zaplace 15zl i co rok musze raz wplacic 50zł?

 hosting kosztuje 10zl na miesiac 100GB, tego nerozummiem. To duzo ? strona zwykla przedstawiane dane tylko i jakis filmik czy zdjecia

lifetime
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Czy ktoś mi objaśni lub zna jakiś tutorial na temat:

Krok po kroku kupna domeny .pl i hostingu tanich u solidnych u zaufanych dostawców?

 

inteeresuje mnie solidność, cena i ta po roku czy odnowieniu (jak to jest) i w ogóle oraz jak to polaczyc jak domena u innego dostawcy a hosting u innego czy to ma jakies znaczenie ?

Pomagam założyć stronę , zarejestrować hosting i wszystko z tym związane ze stroną www bez żadnych opłat dla mnie!. Mam wiele stron www. Każda praktycznie jest w pierwszej 10 tce w google pod określonym slowem kluczowym. Dla sprawdzenia mnie proszę wpisać w google slowo "gmn"  po wpisaniu na 1 pozycji powinna wyświetlić się moja strona gmn.com.pl na temat firmy MLM - World GMN. Stron gmn.com.pl jest wyżej niż strona glowna firmy pod tym samym slowem kluczowym.  Tu o tym gdzie i jak zarejestrować swoją domenę.:http://twojakasa.com.pl/domena-wizytowka/             A tutaj o hostingi GVO: http://twojakasa.com.pl/gvo-najlepsze-narzedzia-marketingowe/  kontakt: admin@twojakasa.com.pl


Polecam GVO.

Dołączyć do firmy mozna  z linku grupatf.com.pl/gvo. Tam też masz informacje krok po kroku co zrobić.

Edytowane przez lifetime
suse
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam sprawdzić firmę Prohost, mają stabilne serwery i dobry support, we wszystkim pomagają i cierpliwie tłumaczą, co i jak. Jeżeli chodzi o ceny - w tej chwili roczny hosting masz za 50-300 zł, zależy od parametrów

Edytowane przez suse
  • 2 tygodnie później...
edytaUK
komentarz
komentarz

ceny za hosting w Polsce sa masakrycznie wysokie. za granica cena za odnowienie domeny jest zwykle taka sama jak na poczatek, czyli bez sciem i naciagania na domeny za darmo...

W home.pl domena com 29 zl za 1 szy rok / od drugiego 59 zl za rok

W Niemczech domena com 21 EUR za 3 lata, potem bez zmian!!!

porownanie cen z Niemiec:
http://www.webhostlist.de/domains/vergleich/?tld=com

Martin82
komentarz
komentarz

Zajrzyj na stronę www.cal.pl: hosting od 13 zł/mies. lub 79 zł/rok, domeny w atrakcyjnych cenach, certyfikaty SSL, czyli wszystko, czego Ci potrzeba :) a do tego w pakiecie instalator aplikacji i kreator stron za darmo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.