x-kom hosting

prośba o ocenę strony. strona z relacjami, zdjęciami z podróży

jradzio
utworzono
utworzono

strona/blog z opisami z wyjazdów.
prośba o opinie i uwagi co poprawić/dodać żeby uatrakcyjnić stronę.

 

http://www.szkoda-czasu.pl/

lukee8
komentarz
komentarz

Nazwa dyskwalifikuje blog.

elektro5
komentarz
komentarz (edytowane)

usunieto

Sympatyk
komentarz
komentarz (edytowane)

fajna strona, 2/10

i dlatego ,ze jest fajna dajesz 2 punkty na 10 możliwych? jak dla mnie 7/10 ale nazwę proponuję zmienić na :  NIE SZKODA CZASU.PL

Asesor
komentarz
komentarz

Całkiem fajny blog, nie za bardzo rozumiem dlaczego nazwa miałaby dyskwalifikować blog.

lukee8
komentarz
komentarz

bo jest dziecinna. Strona o podróżach i nazwa "szkoda czasu"


Wychodzi ze szkoda czasu na podroze:)
Mnie odrazu odrzuciła.

Asesor
komentarz
komentarz

A, no tak.

 

Ale to zależy od tego jak to kto interpretuje. Według mnie "szkoda czasu" odnosi się do tego, że szkoda marnować czas i wziąć się za podróżowanie, zwiedzanie etc.

 

No ale jak wiadomo niemożliwe jest wymyślenie nazwy, która przypadnie do gustu wszystkim :)

jradzio
komentarz
komentarz

Dzięki za uwagi. Ze zmianą nazwy czaję się już od jakiegoś czasu. Na razie nić ciekawego nie wpadło mi do głowy. Reczywiście wiele osób interpretuje to jako szkoda czasu "na coś". A ja interpretowałem to jako szkoda "tracić" czas dlatego bawię się w robienie zdjęć i podróżowanie. Ale to jakby bez znaczenia teraz - nazwa będzie zmieniona.

 

Na razie zastanawiam się nad nową nazwą .

 

a jak macie jeszcze jakieś dodatkowe uwagi "techniczne" co do strony to prośba o podpowiedź.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.