x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Frog1985
komentarz
komentarz
19 godzin temu, r102 napisał:

No i co z tego za ile kafli ???

 

Liczy się - wartość oszczędności na materiale czyli np 0,25$  x miliony sprzedanych sztuk = miliony $

 

A tam pewnie jest jeszcze sporo takich "oszczędności".

 

Księgowi naprawdę umieją liczyć :cfaniak:

 

Taaa, bo kabel 3.0 jest dużo droższy od USB 2.0.... ŻENADA.

agurato
komentarz
komentarz

ma ktoś do sprzedania GTX 1050ti ?

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Tym razem w ręce wpadła mi klawiatura mechniczna - niskoprofilowa co najważniejsze o wdzięcznej nazwie Havit HV-KB395L. http://whatnext.pl/recenzje/test-klawiatury-mechanicznej-havit-hv-kb395l/

hv-kb395l-low-profile-mechanical-keyboard-13.jpg

Edytowane przez Frog1985
r102
komentarz
komentarz

09194125851079465221.jpg&f=1

 

kupiony oczywiście z pełną wiedzą n/t nieekonomiczności i niepotrzebności technicznej - ale raz się żyje :V

  • Super 1
Youki
komentarz
komentarz

Też bym sobie takiego sprawił, ale najpierw musiałbym mieć go do czego wsadzić. :)

Btw @Frog1985 Jak w praktyce działa Ci mobilny net w a2 jeśli jeszcze korzystasz?

r102
komentarz
komentarz

No nie mów że  nie masz na płycie głównej gniazda PCIEx 16x  :niepewny:

Youki
komentarz
komentarz

Mam laptopa, do tego już starego, więc o żadnych złączach M.2 nie ma co myśleć :) 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 11.11.2017 o 14:40, Youki napisał:

Btw @Frog1985 Jak w praktyce działa Ci mobilny net w a2 jeśli jeszcze korzystasz?

 

Wystarcza mi nadto. Już drugi miesiąc jadę z tą siecią jako drugą w fonie i jest bardzo ok. Co wykorzystane 5 GB lejek prędkości mi się zmniejsza (od 0 do 5 GB nie ma limitu szybkości pobierania danych) ale da się z tym spokojnie żyć. No i jest to zawsze sieć 4G/LTE :)

 

https://a2mobile.pl

Prędkość transmisji:
do 5 GB - brak ograniczeń
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

 

Kolejny zakup. Zmiana i5 7500 za drobną dopłatą na i7-6700T 35W.

 

4055133_022a1609-0a69-424d-a5da-3c068c592b3e.jpg

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

A próbowałeś korzystać z tego neta normalnie na PC'cie? O to mi głównie chodzi. :)

Frog1985
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Youki napisał:

A próbowałeś korzystać z tego neta normalnie na PC'cie? O to mi głównie chodzi. :)

 

Nie sprawdzałem tego neta takim sposobem.

Youki
komentarz
komentarz

Szkoda.

 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolejny zakup - jak co roku o tej porze obowiązkowo :) Jestem maniakiem FM-a :D

Za 75 złotych utargowałem jedną aukcję. Więc cena zakupu dobra.

 

2b316400c7945841bc0bfd6d8fbf987e.jpg

 

No i dotarł mi Havit:

 

MG_5542-1.jpg

MG_5563.jpg

Edytowane przez Frog1985
  • 2 tygodnie później...
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dziś dotarło do mnie uzupełnienie drugiego zestawu w postaci 960 4GB - teraz na wymianę czekają tylko: obudowa, cooler i zasilacz :) w perspektywie roku może to wreszcie zrobię 

1024.png

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolejna lekturka do czytania, aczkolwiek mam jeszcze zamiar kupić do końca roku ze 2-3 książki z tej (tudzież podobnej ) tematyki.

 

3c9fee11463881d0f15de85b8311.jpg

 

I szafkę wiszącą na książki tudzież różnego typu akcesoria komputerowe (płyty główne, dyski SSD, procesory).

 

24129808_934067280076391_4253087099547559900_n.jpg

Edytowane przez Frog1985
539
komentarz
komentarz (edytowane)

Skoro temat jest o tym co kupujemy to zapytam czy ktoś  wie gdzie mógłbym nabyć publikacje/książkę o tematyce , która mnie interesuje.

Tajemnice jak i pewnego rodzaju śmiałe teorie traktuje z pewnym dystansem. Ciekawią mnie jednak czasy odległe chociażby przykład dwóch owianych złą sławą miejsc.Sodoma i Gomora. Chętnie pozyskałbym publikacje przybliżającą nie tyle zarys historyczny ,religijny który jest powszechnie znany lecz  materiał, który zgłębiałaby relacje i obyczaje mieszkańców panujące w tych miejscach. Co takiego działo się w tych miejscach co przyniosło niechlubną sławę Sodomie i Gomorze.?

Czy złą sławę należy traktować jako swoistego rodzaju uproszczenie, czy tez rzeczywiście  zwyczaje Sodomy I Gomory zasługują na swą reputację, a tamtejsi mieszkańcy na zagładę. O ile przyjmiemy oczywiście teorie Boskiej kary , a nie np kataklizmu.

 

 

Niedawno natknąłem się na taką wzmiankę:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/archeolodzy-odnalezli-sodome-sodoma-i-gomora/l8468hp

 

Dnia 10.11.2017 o 18:35, r102 napisał:

 

kupiony oczywiście z pełną wiedzą n/t nieekonomiczności i niepotrzebności technicznej - ale raz się żyje

Idziesz w szał zakupów w myśl idei raz się żyje :)?

Mam tylko nadzieje ,ze wiesz gdzie ten dysk trzeba wetknąć żeby działał:)

Dnia 27.11.2017 o 21:08, szynszyl1337 napisał:

teraz na wymianę czekają tylko: obudowa, cooler i zasilacz

A jakiż to sobie cooler szynszylek życzy NH_D15 czy X61 :)

Dnia 29.11.2017 o 15:45, Frog1985 napisał:

I szafkę wiszącą na książki

Patrze się na te półkę i z całych sił próbuje znaleźć w niej szafkę.

Edytowane przez 539
r102
komentarz
komentarz

http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=19

 

coś jeszcze trzeba dodawać - coś jakbyś znalazł się nagle w środku tzw "Parady Miłości" :V

539
komentarz
komentarz

r102  jest mi znana treść z Twojego linku nad wyraz dobrze. Nie chce tu robić offtopu wiec jak chcesz możemy pogadać w sentymentalnym temacie.

Generalnie dyskusja jest jak najbardziej na miejscu gdyż jeśli przyjmiemy te miejsca za źródło wszelakiego wypaczenia, a rozumiemy je jako coś złego, to czyż niszcząc źródło nie powinno nastąpić oczyszczenie świata z dewiacji??? 

W jakim innym celu było niszczyć tyle istnień skoro okazało się to tylko wycięciem wrzodu bez znieczulenia nie uleczając pacjenta z choroby. 

Wszechmocny moze/ mógł wszytko wiec skoro tak czemu nie całkowicie raz na zawsze pozbyć się zła/sodomii,dewiacji/wypaczeń/rozwiązłości.

Rodzi się również pytanie , iż skoro jesteśmy stworzeni "na obraz i podobieństwo" czemu nie tworzyć czegoś zupełnie czystego tylko podatnego na zło/dewiacje.

Czy godzi się zatem narażać istoty czyste moralnie, niewinne , czyste w swych czynach i duszy na to by potencjalnie mogły stać się ofiara dewianta???

Czemu ma służyć taka konstrukcja, czyżby drogą do zbawienia duszy ofiary w tym przypadku miałby być zaznany ból i cierpienie.?

Próbuje zrozumieć te zawiłą konstrukcję lecz nie potrafię.

Co takiego zrodziło się w Sodomie i Gomorze co wymagało Boskiej interwencji i niesienia znisty oraz śmierci???

 

szynszyl1337
komentarz
komentarz
Dnia 1.12.2017 o 22:47, 539 napisał:

A jakiż to sobie cooler szynszylek życzy NH_D15 czy X61 :)

Bliższy jest mi NH-D15

Ostatnio w Starcrafcie II mój procesor okazał się niestabilny, więc postanowiłem zwiększyć taktowanie do 4,4 GHz i 1,3V - za tydzień, gdy wrócę do domu spróbuję go ustabilizować na troszkę niższym napięciu, choć nie liczę na mniej niż 1,29.

539
komentarz
komentarz (edytowane)

OOO TO CZYNI WIELKĄ RÓŻNICĘ ...TEN vOLTAGe :)

Edytowane przez 539
szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak swoją drogą teraz włączyłem blendera i po godzinnym renderingu maksymalna temperatura to 76 stopni - spodziewałem się większej wartości. W lecie byłoby gorzej, ale mimo wszystko nie spodziewałem się tak akceptowalnej temperatury, choć kultury pracy coolera nie ma.

Edytowane przez szynszyl1337
r102
komentarz
komentarz

babyliss-fx685.jpg&f=1

 

cóż - dresiarski image wymaga wyrzeczeń  :V

Youki
komentarz
komentarz

Na zero? :D

Ja kupiłe ostatnio Fortnite PvE, wersja cyfrowa to nie ma jak fotki pokazać :E

r102
komentarz
komentarz

No bez przesady - ale zawsze bardziej schludnie wygląda człowiek taki jak ci dwaj dżentelmeni po prawej niż ten po lewej:

 

29334_640.jpg

539
komentarz
komentarz

r102 a czy tym nowym nabytkiem zamierzasz się ograniczać do golenia wyłącznie głowy?????

r102
komentarz
komentarz

A gdzie może jeszcze sobie prawdziwy mężczyzna i Polak strzyc włosy niby ??? :V

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.