x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Nabyłem dziś za raptem 200 zł (700 zł za fon - 500 zł za sprzedaż mojego fona) swój kolejny, nowy, prywatny smartfon Lenovo Zuk Z2 (ma już bootloader odblokowany + zrobiony root). Specyfikacja jest całkiem (więcej niż całkiem) sensowna: 5 cali przy 1920x1080 (to na plus) Snapdragon 820 (przy tej rozdziałce toż to rakieta), 4 GB RAM, 64 GB wbudowanej, USB-C + szybkie ładowanie, nagrywanie w 2160p, dual-SIM, bateria 3500.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/zuk/z2/ZUK-Z2.html

 

zuk-z2-test-recenzja-33.jpg

zuk-z2-test-recenzja-17.jpg

Edytowane przez Frog1985

Youki
komentarz
komentarz

NA minus pamięć wewnętrzna typu eMMc zamiast UFS :P

 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
29 minut temu, Youki napisał:

NA minus pamięć wewnętrzna typu eMMc zamiast UFS :P

 

 

Nie ma produktów idealnych ;) mi tam starczy nadto ten smartfon ;) kupiony za 150 złotych (na czysto) przypominam ;) 

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

Ja to nie ma są, sam kupiłem :P

Też się kiedyś interesowałem tym smartfonem, ale mały ekran, śliski, szklany tył oraz kiespko ze wsparciem z CustomRomem zniechęciło mnie.

 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Godzinę temu, Youki napisał:

Ja to nie ma są, sam kupiłem :P

Też się kiedyś interesowałem tym smartfonem, ale mały ekran, śliski, szklany tył oraz kiespko ze wsparciem z CustomRomem zniechęciło mnie.

 

 

Nie ma smartfonów bez wad ;) Ten też je ma ale zważywszy na cenę zakupu - są one całkowicie do zaakceptowania a niektóre są typowo subiektywne (jak np. szklany tył - u mnie będzie folia na tyle więc niejako zniweluję tę "wadę") :) Mały 5' ekran to akurat dla mnie zaleta. Bo dotychczas używałem ekranu 5.2' ale z przyciskami ekranowymi, więc w sumie na jedno wychodzi :) Z custom-romami też tak źle nie jest bo spokojnie coś tam się znajdzie dla siebie na XDA (no ale fakt - kiedyś było z tym gorzej, jednak teraz to się poprawiło na plus z biegiem czasu).

 

19 godzin temu, 539 napisał:

"Czy rządzą nami kosmici?" Swego czasu odnosiłem wrażenie ,ze widzę jednego w telewizji. Potem został ministrem. Od czasu do czasu kosmici mniejszego kalibru przewijają się również w rożnych sferach publicznych, w tym biorą udział w życiu forumowym. Rozpoznanie swieżo przybyłego na ziemię kosmity jest jednak banalnie proste, oni maskują swoje czułki na głowie nosząc kapelusze. Ci z dłuższym stażem są już bez kapeluszy , po operacjach, i na tych należy być szczególnie czujnym. Moja żona czasem mi mówi ,ze odnosi wrażenie jakby wyszła  za kosmitę, ja niestety nic na ten temat nie wiem. Nie jestem świadom, moze sięgnę po jakieś publikacje by zdemaskować swą nieznaną mi przeszłość. Stawiam również  , iż innym forumowym kosmitą moze być szynszyl. Ta odmiana jest niegroźna, niezwykle przyjacielska,  żywi się głownie nasionami i pędami, rozpoznać można po bujnym owłosieniu całego ciała. Niestety depilacja....... Przebiegli Ci kosmici.

 

Za takie nic nie wnoszące posty powinny być uwagi od moderatora (Youki - tak, do Ciebie bije :)). Każdy ma własne zainteresowania, tudzież poglądy w danym temacie i tyle. Więc taki ton wypowiedzi jest dla mnie nieco prześmiewczy, co mi osobiście się nie podoba. Autor tej książki (oraz inni wypowiadający się w tym temacie) w sposób rzetelny udowadnia, że teza postawiona w tytule jest jak najbardziej słuszna (siedzę, drążę od lat w tym temacie i mam niemal 100% pewność, że inteligentne, rozumne życie na Ziemi zostało sztucznie stworzone i a rozwój wszelakich niezwykle starych cywilizacji typu Hiperborea, Mu, Atlantyda sztucznie pokierowany i podkręcony). Tylko zamknięte umysły (tzw. zakute łby) nie dostrzegają, tudzież po prostu nie chcą pewnych kwestii poruszać, omawiać w sposób rzetelny.

Edytowane przez Frog1985
539
komentarz
komentarz

Co się koledze podoba a co nie to już kolegi indywidualna sprawa. Niechże kolega chłonie lekturę jaką lubi. Skoro kolega wkleja tu co wkleja od gaci począwszy a na lekturze o kosmitach skończywszy niechże kolega nabierze dystansu do nic nie wnoszących, humorystycznych postów. Jeżeli kolegę to pocieszy to przyznaje ,ze kiedyś kolega wkleił tu zdjęcie zakupionej koszuli  nawet gustownej :) Tymczasem moze się kolega obżalić do moderatora o ukaranie mnie za ten jakże nic nie wnoszący post  na temat kosmicznych bytów :) 

Moja żona kupiła dziś wielką paczkę pieluch dla dzieciaka żeby miał stosowny komfort życia.  Skoro jesteśmy w  "co ostatnio kupiliście" 

Życzę więcej dystansu, luzu, poczucia humoru, naprawdę warto ;) 

 

42 minuty temu, Frog1985 napisał:

Za takie nic nie wnoszące posty powinny być uwagi od moderatora (Youki - tak, do Ciebie bije :)

Youki mimo ,iż młody to rozsądny człowiek

 

43 minuty temu, Frog1985 napisał:

Więc taki ton wypowiedzi jest dla mnie nieco prześmiewczy, co mi osobiście się nie podoba

A to już jakiś monopol tu w Hyde Parku obowiązuje o czym można pisać z ironią, humorem, cynizmem?? od kiedy???

 

45 minut temu, Frog1985 napisał:

(siedzę, drążę od lat w tym temacie i mam niemal 100% pewność, że inteligentne, rozumne życie na Ziemi zostało sztucznie stworzone i a rozwój wszelakich niezwykle starych cywilizacji typu Hiperborea, Mu, Atlantyda sztucznie pokierowany i podkręcony)

Zwolennicy innych teorii też mają niemal 100% pewności...i co??? i tez siedzą i drażą..o jak oni drażą, ciężka robota.

Nie zapominajmy tez o tych co wierzą , iż księżyc to wielka instalacja innej cywilizacji.

 

47 minut temu, Frog1985 napisał:

Tylko zamknięte umysły (tzw. zakute łby) nie dostrzegają, tudzież po prostu nie chcą pewnych kwestii poruszać, omawiać w sposób rzetelny.

Zakute łby to były w średniowieczu, Ciężkie rycerstwo konne, lecz nawet oni mieli szparkę w tym hełmie żeby jednak coś na tym świecie widzieć. Dziś inne czasy można zdjąć przyłbice i patrzeć szeroko. Jak by tego komu było mało to ma jeszcze świat wyobraźni i fantazji. Zombie, strzygi, czarownice, jest w czym przebierać.

  • Super 1
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Złożyłem taki oto nowy komputer dla kuzyna. Grafika taka a nie inna. Taki niewiele tańszy 1050 Ti jednak jest w wielu grach sporo wolniejszy, pomimo 4 GB VRAM, a na nowe GPU było maksymalnie do wydania 1000 złotych. Zasilacz styknie - ważne, że jest niemal pełna modularność. Inne opcje oczywiście też rozważałem.

 

komp1bc.png

Edytowane przez Frog1985
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ze względu, że lubię kurtki jesienno-wiosenne  3w1 kupiłem ostatnio The North Face M Evolve II TRICLIMATE - jestem ciekawy jak się sprawdzi, bo nigdy nic nie miałem z tej firmy 

539
komentarz
komentarz
19 godzin temu, uglur napisał:

Zastanawiam sie nad jakąś konkretną jesienną kurtką.

Kto raz kupi dobry gore-tex najczęściej nie chce już wracać do innych materiałów na jesień/zima.

Ważne aby pod gore nosić dobrej klasy polar np z fabryki Polartec.

Odkąd się pojawiły w armii USA zbieram sobie kurtki gore-tex produkowane dla wojska tzw kontraktowe.

Ostatnio nabyłem AOR2 , i przyznaje ,ze jest wyścigowa ;)

Przykładowa oferta:

http://www.armslist.com/posts/3128763/los-angeles-california-hunting-for-sale--aor2-gore-tex-parka-jacket-us-navy-type-iii-with-hood

 

Nie będzie łatwo nabyć , ale dla chcącego..............

tu np rozmiar medium long:

http://allegro.pl/parka-gore-tex-us-navy-type-iii-aor2-med-long-nowa-i6965017380.html#thumb/7

Decydując się na poprzedniej generacji gore z USA można nieco przyoszczędzić:

http://allegro.pl/goretex-parka-kurtka-us-army-kontrakt-ecws-wl-l-s-i6957599555.html#thumb/8

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Na sprawdzenie starter a2mobile jak główna karta do internetu (druga to tmobile). Za 19.90 pln miesięcznie mam:

https://a2mobile.pl/niewyczerpalne-pakiety

- no limit rozmowy na komórki/stacjonarne

- no limit SMS/MMS do wszystkich

- no limit internet 3G/4G/LTE/LTE-A*

 

* W a2mobile Internet nie ma limitu ilości transferowanych danych. Stosujemy jedynie ograniczenia prędkości.

0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

 

starter a2mobile.png

Edytowane przez Frog1985
piku
komentarz
komentarz

Coltrane_wedlug_Coltrane%E2%80%98a_1.jpg

juzek3
komentarz
komentarz

Nowego iPada :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Fotel SPC Gear SR500F oraz SSD GoodRAM Iridium Pro 240 GB. Fotel już złożony, wygodny, usnąłem na nim :lol2: Z montażem SSD czekam aż będę mieć więcej czasu (muszę zrobić klonowanie partycji) :)

 

975594_15_i500.jpg

 

14788649303485d0325629848e5b2e977d6acab9

  • 2 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Powerbank Zagg Ignition 12 (12.000) z redakcji za 0. http://mobileworld24.pl/2017/01/15/zagg-ignition-12-powerbank-12-000-mah-recenzja/

Photo-11-05-2017-12-06-48.jpg

 

Dnia 5.10.2017 o 09:57, FrogsterPL napisał:

Fotel SPC Gear SR500F. Fotel już złożony, wygodny, usnąłem na nim :lol2: 

 

975594_15_i500.jpg

 

 

 

Mam tak samo, odkąd posiadam swojego Diablo X-Eye ;)

 

2. Adapter micro USB do USB 3.1 typu C, do mojego Zuka Z2 (aka Lenovo Z2 Plus) na rezerwę w razie czego, oraz do tego, aby móc używać z nim tego powerbanka wyżej, bo on ma kabel micro-usb w standardzie. http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-micro-usb-do-usb-c-3-1-typ-c-i6848373946.html?fromVariant=6848373946#imglayer

 

fe748410487b89cabe8710da57fa.jpg

Edytowane przez Frog1985
chudy131080
komentarz
komentarz

bfddb8dea018a2b8d1b2aa24ae5510d7.jpg

Wysłane z s8

gelisi
komentarz
komentarz

ja sobie dokupilem 8gb ramu crucial ballistix ddr4 2400mhz :)

 

 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

1. ZUK Z2 Case Nillkin (Screen Protector) Frosted Shield Hard Case Back Cover for ZUK Z2 Black.

 

81+G+vU9mgL._SL1500_.jpg

61VcKvX4+aL._SL1001_.jpg

 

2. Kabel USB - USB Typ-C 5A do "szybkiego ładowania QuickCharge 3.0" w Zuku Z2

 

5910798_1.jpg

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

A to w zestawie nie było przewodu do szybkiego ładowania? :)

Fiolet w środku ładny, szkoda, że sam przewód też nie jest pokryty tym kolorem. Z drugiej strony czy ma to większy sens dla kogoś jakiego koloru kupujemy kabel? :E

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Youki napisał:

A to w zestawie nie było przewodu do szybkiego ładowania? :)

Fiolet w środku ładny, szkoda, że sam przewód też nie jest pokryty tym kolorem. Z drugiej strony czy ma to większy sens dla kogoś jakiego koloru kupujemy kabel? :E

Nie mów mi, że nie chciałbyś pięknego i gustownego różu wyciągając ładowarkę np. na uczelni :), aby inni Ci zazdrościli - ostatnio znajomy zdecydował się na używanego iPhone'a 6 i dostał właśnie taki przepiękny kabelek

Youki
komentarz
komentarz

Nigdy jeszcze nie zdażyło mi się przynieść ładowarki na uczelnie. Zawsze pamiętam, by wcześniej naładować telefon na nudne wykłady :E

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
10 godzin temu, Youki napisał:

A to w zestawie nie było przewodu do szybkiego ładowania? :)

Fiolet w środku ładny, szkoda, że sam przewód też nie jest pokryty tym kolorem. Z drugiej strony czy ma to większy sens dla kogoś jakiego koloru kupujemy kabel? :E

 

Kupując go dostałem oryginalną ładowarkę Zuka 2.5A, ale ze zwykłym 1-amperowym kablem USB-C...

Kolor nie ważny, ważne jest natężenie prądu do 3 amperów w tym kablu.

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz
5 minut temu, Frog1985 napisał:

Zuka 2.5A, ale ze zwykłym 1-amperowym kablem USB-C.

Żuk przynajmniej był tani, a Samsung do Note i S8 do ładowarki i USB 3.0 daje przewód 2.0 w zestawie :E 

Frog1985
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Youki napisał:

Żuk przynajmniej był tani, a Samsung do Note i S8 do ładowarki i USB 3.0 daje przewód 2.0 w zestawie :E 

 

Oszczędności panie :D

Youki
komentarz
komentarz

W smartfonie za 4 kafle :E

r102
komentarz
komentarz

No i co z tego za ile kafli ???

 

Liczy się - wartość oszczędności na materiale czyli np 0,25$  x miliony sprzedanych sztuk = miliony $

 

A tam pewnie jest jeszcze sporo takich "oszczędności".

 

Księgowi naprawdę umieją liczyć :cfaniak:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.