x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Youki
komentarz
komentarz

Ja już dawno przestałem kupować te niemieckie, tłumaczone VAG światy :E 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak chcesz typowo polskie testy aut, to kupuj 'Motor'. Ja tak robię ;) Ale do AŚ mam sentyment, bo od niego w 1998 roku zaczynałem swoją przygodę z motoryzacyjną prasą, dlatego chcę zebrać całą kolekcję.

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

Szkoda mi kasy na prase motoryzacją. To samo a nawet więcej ciekawych rzeczy znajdę sobie w internecie.

 

chudy131080
komentarz
komentarz

152da563a89eeb10618c2700f3fe29bf.jpg

Wysłane z s8

kuba90
komentarz
komentarz

Ostatnio sprawiłem sobie replikę kierownicy f1 ferrari z 2011 od thrustmastera, chyba ze dwa lata na nia patrzyłem i sie zdecydowałem. Ogólnie wykonanie to plastik fantastik. Ale sam wieniec ogumowany i przyjemnie leży w dłoniach. A w F1 gra sie bosko.

WP_20170708_17_28_52_Pro.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Fajny słoń :P

Mam taką samą lampkę tylko w innym kolorze :V 

kuba90
komentarz
komentarz

słoń na szczęście żeby sie komputer nie spalił :D

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Obudowa z aukcji outlet ale jednak warto bo zamiast 250-270 złotych, dałem 145 + KW. A że miałem ją na oku od dawna to nie mogłem nie skorzystać i jej nie kupić (mimo posiadania Modecoma Oberon) :) Jeszcze pomyślę co z nią zrobię. Tak czy siak, na pewno znajdzie ona swoje praktyczne rozwiązanie.

 

Aerocool LS-5200 Black window

(zdjęcia zapożyczone stąd: https://www.overclockers.ua/case/aerocool-ls-5200/)

http://pclab.pl/news72284.html

 

02-aerocool-ls-5200.jpg

01-aerocool-ls-5200.jpg

08-aerocool-ls-5200.jpg

37-aerocool-ls-5200.jpg

34-aerocool-ls-5200.jpg

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

Co uszkodzone skoro outlet? :D

 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 20.08.2017 o 08:38, Youki napisał:

Co uszkodzone skoro outlet? :D

 

 

Pudełko w głównej mierze a sama obudowa jest ogólnie ze zwrotu.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6925341553&snapshot=MjAxNy0wOC0xOVQwODo1Mzo0OVo7YnV5ZXI7NzA4ODU4M2Y1MWI2NWMzNDRhYjU0NzEyNDg4YjlhZTY1OTc3ZWJjNzI5ODRkNWJjNTk4Y2FjYjgzNTBjNTAwMw==

 

Towar po zwrocie 14-dniowym od klienta.

W pełni sprawny.

Na produkcie widoczne są lekkie ślady użytkowania niewpływające na prace urządzenia.

Produkty outletowe są wysyłane w uszkodzonym pudełku producenta lub w razie jego braku w zastępczym opakowaniu.

 

 Gwarancja: 24 miesiące.

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

Przyjdzie, wyjdzie w praniu.

Ja już nie raz widziałem te lekkie ślady użytkowania :E 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
11 minut temu, Youki napisał:

Przyjdzie, wyjdzie w praniu.

Ja już nie raz widziałem te lekkie ślady użytkowania :E 

 

Byle nie było tragedii. Jakby nie patrzeć, ponad stówka w kieszeni do przodu, więc jak to mówi klasyk z pewnej reklamy - jestem w stanie pewne skutki uboczne zaakceptować :D 

 

 

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz

Mnie to kompletnie nie jara, wielkie jak stodoła :D

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

"Szał" zakupów trwa. Jako, że klawiatura była dostępna w naprawdę dobrej cenie, kupiona prosto od kobiety (dałem 100 złotych za tę konkretną sztukę, wobec 170-180 złotych za nową) to nie mogłem nie kupić. To mój pierwszy "mechanik" jeśli chodzi o klawisze ;) Natec Genesis Thor 300 TKL. Wersja z Outemu RED (przełączniki są dobre do pisania a to robię najczęściej na kompie oraz są ciche, bo o wersji Outemu Blue tego na pewno nie powiemy).

 

 

api9d8d2d5591fe49f9a3a71cef4c702adc.jpg

api31b3a591fadf4cf0ba51d63021d06583.jpg

apiedeedfccc34843e488333d1ac21e9c50.jpg

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Frog1985
krzysiuus
komentarz
komentarz

Łowca okazji :P

  • Haha 1
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
1 godzinę temu, krzysiuus napisał:

Łowca okazji :P

 

Jakby tak patrzeć... to chyba tak :brawa:  Niedawno kupiona obudowa Aerocool LS-5200 za 145 zamiast 250-270, teraz klawiatura Genesis Thor 300 TKL za 100 zamiast 170-180. Ciut wcześniej obudowa Modecom Oberon w dobrej cenie (ale już poszła do komputera kuzyna). Auto Świat do tego. 19 roczników za 200 złotych. Myszka Tracer z sygnatury (sensor Avago 9500) też była za połowę ceny kupiona. Do tego koszulka AC Milan, inna klawiatura (hybrydowa) - Tracer Mecano, ale ta już ma innego właściciela (została w rodzinie). Był też wielokolorowy, mechaniczny (Unionbest Blue) Hykker X-Range ale szybko się go pozbyłem, bo był dla mnie po prostu za głośny przy klikaniu. Mimo że wydało się parę stówek w lipcu/sierpniu to i tak jest to wydane względnie mało. Łowca okazji. Polujemy dalej :D

Edytowane przez Frog1985
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Zakupiłem go ze swojej redakcji jako produkt po-testowy. Niby 500 to nie tak mało, ale normalnie kosztuje on 800 złotych. PS. Też tam piszę jakby co ;)

 

20170817_151132.jpg

20170817_151101.jpg

Edytowane przez Frog1985
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
8 godzin temu, uglur napisał:

Nic ostatnio do komputera nie kupiłem ponieważ miałem inne dodatki. Niemniej planuje pewne modernizacje pod koniec listopada. Całego komputera nie wymienię. Jednak kupię nowa grafikę. Z ciuchów to mogę sie pochwalic nowymi butami. Zamawiałem w atafie: http://ataf.pl/k/77/0/obuwie/meskie/buty-lifestyle

 

Ja dziś takie zamówiłem :)

http://allegro.pl/buty-adidas-ace-17-4-tr-bb4436-r-43-1-3-i6853094941.html

 

buty,klasyka,adidas-ace-17-4-tr,60347114-big.jpg

 

Adidas-Lite-Racer_[3509]_1200.jpg

Edytowane przez Frog1985
  • 2 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Powerbak Zagg Ignition 12 12.000 mAh z redakcji za marne 65 złotych :)  Do podładowania telefonu Huawei P8 podczas używania go w pracy przy kawce/wolnej chwili (a tych jest dużo w ciągu 8 godzin) jak znalazł :)

 

pw-zagg.jpg

pw-zagg_1.jpg

pw-zagg_4.jpg

Edytowane przez Frog1985
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

 

978-83-7942-668-3.jpg

 

res_4396b1302b2733887e54ea82d54f067d_full.jpg

Edytowane przez Frog1985
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Popadłeś w jakiś szał zakupowy??

Frog1985
komentarz
komentarz

Czy ja wiem. Zakupów poniżej 100 złotych nie wliczam do jakiś tam wielkich ;) ogólnie jeśli coś potrzebuję a mam okazję to nabyć w dobrej cenie lub za pół darmo to kupuje. W tym miesiącu to nie koniec zakupów :) 

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

W pełni rozumiem, a szczególnie okazję taką, jaką był fotel.

Z jasnej ciekawości jak się sprawuje fotel?

Edytowane przez szynszyl1337
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 10.09.2017 o 15:37, szynszyl1337 napisał:

W pełni rozumiem, a szczególnie okazję taką, jaką był fotel.

Z jasnej ciekawości jak się sprawuje fotel?

 

Fotel - elegancki :) dobrze się siedzi. Dałem ostatecznie 400, a nie 500 złotych, więc połowę ceny sklepowej.

Kolejny zakup, ale za 80 a nie sklepowe 155 złotych

http://www.czarymary.pl/p_837571_galaktyczna_rodzina_1_czyli_bardzo_starozytna_historia_ludzkosci

 

wojmus01.jpg

 

Ta książka nie będzie łatwo akceptowana przez sceptyków, ani przez ludzi, którzy swój umysł zamknęli raz na zawsze w ustalonych schematach obowiązujących w naszym świecie materialnym. Jest ona przeznaczona dla tych, którzy swoją myślą wykraczają poza ramy oficjalnej nauki i ortodoksyjnych poglądów religijnych. Książkę tę powinny przede wszystkim przeczytać osoby, które akceptują wiedzę zdobywaną także sposobami innymi niż „naukowe”, oraz które posiadają pewne rozeznanie o Wszechświecie na podstawie medialnych przekazów ze świata pozamaterialnego. Nie naśladuję naukowców zajmujących się wyłącznie empirycznymi i namacalnymi danymi, które często ograniczają możliwość odkrycia nowych teorii. Nie staram się też wyjaśniać zjawisk z czysto metafizycznego punktu widzenia. Próbuję połączyć badania naukowe ze światem intuicji i z lekceważonymi źródłami znajdującymi się poza sferą tradycyjnych akademickich badań. Myślę, że niejeden człowiek zadaje sobie pytania, co do pochodzenia swojego gatunku i nie akceptuje oficjalnych wersji darwinowskiej ewolucji, czy biblijnej wiedzy o stworzeniu ludzi sprzed około kilku tysięcy lat temu. Coraz więcej otwartych umysłów sądzi, że człowiek pochodzi z odległych gwiazd, a książka ta właśnie jest próbą skomasowania różnych pozanaukowych przekazów na ten temat i przedstawienia tej wiedzy w sposób powiązany i logiczny.
 

Edytowane przez Frog1985
539
komentarz
komentarz

"Czy rządzą nami kosmici?" Swego czasu odnosiłem wrażenie ,ze widzę jednego w telewizji. Potem został ministrem.

Od czasu do czasu kosmici mniejszego kalibru przewijają się również w rożnych sferach publicznych, w tym biorą udział w życiu forumowym.

Rozpoznanie swieżo przybyłego na ziemię kosmity jest jednak banalnie proste, oni maskują swoje czułki na głowie nosząc kapelusze. Ci z dłuższym stażem są już bez kapeluszy , po operacjach, i na tych należy być szczególnie czujnym.

Moja żona czasem mi mówi ,ze odnosi wrażenie jakby wyszła  za kosmitę, ja niestety nic na ten temat nie wiem. Nie jestem świadom, moze sięgnę po jakieś publikacje by zdemaskować swą nieznaną mi przeszłość. Stawiam również  , iż innym forumowym kosmitą moze być szynszyl. Ta odmiana jest niegroźna, niezwykle przyjacielska,  żywi się głownie nasionami i pędami, rozpoznać można po bujnym owłosieniu całego ciała. Niestety depilacja....... Przebiegli Ci kosmici.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.