x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Całe 7 złotych za taki rarytas ;) Muszę z czasem zebrać pozostałe książkowe pozycje tego niezwykłego mistyka.

 

cayce-ee-edgar-cayce-atlantyda-szczecin-sprzedam-415402972.jpg

 

Wśród tak zwanych odczytów (ridingów), których dokonywał Cayce dla wielu ludzi, przewija się temat Atlantydy. Dzięki zgromadzonym przekazom, możemy dowiedzieć się dużo na temat zatopionego lądu. Co najistotniejsze, możemy także definitywnie stwierdzić, że dane podane kiedyś przez jasnowidza i uzdrowiciela są w stu procentach pewne i stanowią niepodważalny dowód na istnienie bardzo wyrafinowanej cywilizacji, które w wyniku złego wykorzystania mocy kryształów zostało unicestwiona w głębinach oceanicznych. Jak już wspomniałem,  Jednym z mitycznych lądów, które stały się ofiarą ziemskich kataklizmów jest Atlantyda, której początek przypadł na 210 000 lat p.n.e.- jak podaje jasnowidz, prorok i lekarz Edgar Cayce. Mężczyzna niejednokrotnie relacjonował jak wyglądało życie na Atlantydzie i z jakich urządzeń korzystano. J

Edytowane przez Frog1985

szynszyl1337
komentarz
komentarz

A jak z temperaturami pod dużym obciążeniem?

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja mam od roku Huawei-a P8 i na razie nie widzę potrzeby wymiany bo ten tel mi całkowicie wystarcza :)

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p8/

 

Jak mam kupić używanego Galaxy S7 czy jakiś inny odpowiednik od LG / Huawei-a (P9) to nie widzę tu na tę chwilę sensu bo nie wykorzystam go w 100%. Może za rok kupię w to miejsce używanego GS7 lub coś w tym stylu.

 

Żeby nie spamować.

Core i5-6600K za całe... 590 złotych. Normalnie okazja ;) Pójdzie na deal pewnie i na nim zarobię ;)

 

ci5a8yyz0.png

 

ci5a2ytzk8.png

Edytowane przez Frog1985
Youki
komentarz
komentarz
10 godzin temu, szynszyl1337 napisał:

A jak z temperaturami pod dużym obciążeniem?

Nie wiem, nie gram na telefonie, a podczas zwykłego użytku nie nagrzewa się. No chyba, że to pytanie było kierowane do Froga i jego książki :E

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba wpadłem szał kupowania przez internet. :D Nie ma dnia ostatnio, żebym to czegoś nie kupił, nawet taniego.

 

Dziś kolejna książka do kolekcji za całe 2.50 + KW.

 

b75629044bccac1e184f7318b315.jpg

Edytowane przez Frog1985
szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)
13 godzin temu, Youki napisał:

Nie wiem, nie gram na telefonie, a podczas zwykłego użytku nie nagrzewa się. No chyba, że to pytanie było kierowane do Froga i jego książki :E

Bardziej chodziło mi o codzienne użytkowanie, bo będę do podkreślał telefon nie jest do gry.

A książki czasem mogą Cię poparzyć.

W moim przypadku zakupy ostatnie wyglądały tak (posłużę się renderami, bo część pracuje, a drugiej części nie ma w domu):

Spoiler

P_setting_000_1_90_end_500.png

$_1.JPG?set_id=880000500F

RAMHX421C14FB28-1.png- 8GB 2133

HP-ZR22W-S-IPS-.jpg

Niestety prócz ramu reszta rzeczy jest używana, ale mam nadzieję, że Asus się nie zemści

Jak będzie chwila czasu z chęcią sprawdzę opcję z downgradem bios'u i zrobieniem Non-K OC - niestety nie pomyślałem żeby zakupić płytę przy której można zrobić downgrade z portu USB

W planach jest jeszcze do zakupu obudowa, jakaś karta (może wrócę do R9 270 albo skuszę się na jakiegoś nowego radeona) i chyba świeższy zasilacz, w bardziej odległych planach jest kości ram 8 GB DDR3 i DDR4

Edytowane przez szynszyl1337
Youki
komentarz
komentarz

Podczas oglądania Youtubue, przeglądania chrome nie czuje by się obudowa nagrzewała więc żadnych problemów nie ma. Dobrze, że ostatnio dołożyłem ramu w lapku bo bym miał więcej w telefonie niż pc'cie :E

chudy131080
komentarz
komentarz

b63bae50a8231e7b368679bc6730fa05.jpg

Wysłane z s8

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz

Za 149 złotych można wypróbować.

Klawiatura-mechaniczna-X-Range-czarna-3.png

Klawiatura-mechaniczna-X-Range-czarna-2-1.png

DiMateo
komentarz
komentarz

I jak się sprawuje?

 

Ja ostatnio kupiłem powerbank

Theanddar
komentarz
komentarz

Przygotowałem swój laptop na upalne lato :)

 

zalman_zm-nc3_mini.jpg

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Po dłuższym dywagacjach stwierdziłem, że jednak zrobię downgrade grafiki. Gigabyte RX-a 480 sprzedałem za naprawdę dobre pieniądze, w sumie nie tracąc na tym nic w stosunku do kasy wydanej na jej zakup (popyt na używane RX-y 480-8 jest masakryczny). W to miejsce kupiłem coś, co mi absolutnie wystarczy. Do tego sporo oszczędzę na prądzie (120-150 Wat mniej dla całej platformy podczas obciążenia komputera w stosunku do tego co było na RX 480). Zresztą najwięcej gram w PES-a 17 i przede wszystkim w Football Manager 2017 a i dużo siedzę w necie też. W inne gry gram okazjonalnie więc tu mogą być detale medium-high jak coś. Używany GTX 1050 Ti od Gigabyte za 475 złotych to bardzo dobra oferta według mnie, która mi wystarczy do tych gier o których pisałem.

 

 

20161017191726_big.png

Edytowane przez Frog1985
Nadia_90
komentarz
komentarz

Dokupiłam 8GB RAM  do swojego PC'ta, oraz kupiłam taki oto fajny gadżecik do domu :)https://smarthome24.pl/bramkicentralki/1-rm-pro-pilot-uniwersalny-5906874919095.html

pilot uniwersalny, który pozwala np zdefiniować zdalnie czas uruchomienia TV, klimatyzacji. Fajny sprzęcik, pierwsze tego typu inteligentne urządzenie, które kupiłam.

Youki
komentarz
komentarz

Do laczków

34bcdd844007884cdd40b777b67d

chudy131080
komentarz
komentarz

81b4334d3a321143b3b6b83796e88e2a.jpg

Wysłane z s8

Erniks
komentarz
komentarz
Dnia 5.06.2017 o 12:06, Nadia_90 napisał:

Dokupiłam 8GB RAM  do swojego PC'ta, oraz kupiłam taki oto fajny gadżecik do domu :)https://smarthome24.pl/bramkicentralki/1-rm-pro-pilot-uniwersalny-5906874919095.html

pilot uniwersalny, który pozwala np zdefiniować zdalnie czas uruchomienia TV, klimatyzacji. Fajny sprzęcik, pierwsze tego typu inteligentne urządzenie, które kupiłam.

 

Dobre to jest? bo też myślałem o czymś takim, na antywebie był ostatnio artykuł o tych urządzeniach smarthome i też myślałem by kupić coś podobnego. Jak się sprawuje?

Frog1985
komentarz
komentarz

W nawiązaniu do wcześniejszego postu.

IMG_0009aaa.jpg

IMG_0008aa.jpg

Nadia_90
komentarz
komentarz
Dnia 6.06.2017 o 12:57, Erniks napisał:

 

Dobre to jest? bo też myślałem o czymś takim, na antywebie był ostatnio artykuł o tych urządzeniach smarthome i też myślałem by kupić coś podobnego. Jak się sprawuje?

Mam od niedawna, fajny gadzet, poprawia na pewno komfort życia w jakims stopniu :) myslałam jeszcze o inteligentnej wtyczce, ale ten pilot uniwersalny jednak wystarczy :) kup jak szukasz czegoś podobnego, można sterować zdalnie różnymi urządzeniami, to zalezy jakie masz możliwości, jakie urządzenia. 200zł na taki gadżecik mozna wydać, tzn w smarthome24 tyle kosztuje, nie wiem jak w innych miejscach. Domyslam się, ze z Chin moża zamówic  podobne, ale pewnie jakieś badzieiwie :D

BartekSi
komentarz
komentarz
Dnia 5.06.2017 o 12:06, Nadia_90 napisał:

Dokupiłam 8GB RAM  do swojego PC'ta, oraz kupiłam taki oto fajny gadżecik do domu :)https://smarthome24.pl/bramkicentralki/1-rm-pro-pilot-uniwersalny-5906874919095.html

pilot uniwersalny, który pozwala np zdefiniować zdalnie czas uruchomienia TV, klimatyzacji. Fajny sprzęcik, pierwsze tego typu inteligentne urządzenie, które kupiłam.

Nadia i jak to się sprawuje?? właśnie przeglądam tak dokładnie ten pilot uniwersalny i mam ochotę go kupić. Cena ok 200zł za taki pilocik to naprawdę bardzo tanio daj znać jak się sprawuje to też sobie zamówię w tym smarthome24 

  • 2 tygodnie później...
Nadia_90
komentarz
komentarz
Dnia 8.06.2017 o 18:58, BartekSi napisał:

Nadia i jak to się sprawuje?? właśnie przeglądam tak dokładnie ten pilot uniwersalny i mam ochotę go kupić. Cena ok 200zł za taki pilocik to naprawdę bardzo tanio daj znać jak się sprawuje to też sobie zamówię w tym smarthome24 

 

A w porządku :) jak pisałam powyżej poprawia komfort życia w pewnym stopniu. Przydaje się do zdalnego sterowania niektórymi urządzeniami. Jak chcesz kupić to polecam, ale tak zamów lepiej z tego polskiego sklepu z urządzeniami smarthome niż z jakichś chińskich aliexpress czy podobnych.

  • 2 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

A4-Tech z sygnaturki po kilku latach eksploatacji niestety już zaczął z lekka nie wydalać dlatego czas na zmiany. W jego miejsce eksperymentalnie zakupiłem przewodowego A4-Techa Bloody V8m. Cena niezła, popularność bardzo wysoka. Zobaczymy jak z eksploatacją.

https://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-v8m-a4tmys43935-617149/

http://pcfoster.pl/artykul/a4tech-bloody-v8m-–-test-myszki/1509-1.html

 

617149_3_f.jpg

617149_5_f.jpg

Edytowane przez Frog1985
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Zmiana klawiatury. Hykker X-Range szczególnie wieczorami i w nocy potrafił być jednak za głośny dla mnie. Dlatego po przeszukaniu sieci, zainteresowałem się czym względnie cichym. Padło mianowicie na hybrydę - na moje gusta naprawdę cichego Tracera Mecano (z drugiej reki za 50 złotych).

 

tracer-mecano-1.jpg

tracer-mecano-3.jpg

Edytowane przez Frog1985
chudy131080
komentarz
komentarz

e4203b5694e002ac6f95962adf1c1821.jpg

Wysłane z s8

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.