x-kom hosting

Lenovo Yoga 10

Sokhzyf
utworzono
utworzono

Zastanawiam się nad zakupem tabletu Lenovo Yoga 10. Nie miałem go jednak w rękach i boję się, że wydam na niego kasę a później okaże się, że to bubel. Zachęciło mnie, że przy 10 calowym ekranie ma całkiem niezłą cenę. Ciekaw jestem jednak czy ktoś miał do czynienia z tym modelem i mógłby podać jego wady oraz zalety. Będę wdzięczny za opinie.

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy pójść do jakiegoś RTV, Media Markt i zobaczyć. Jakość wykonania oraz spasowanie jest całkiem przyzwoite.

Sokhzyf
komentarz
komentarz

Sam znalazłem jeszcze taką recenzję tabletu Lenovo. Ale wolałem zapytać się kogoś osobiście bo często, co innego recenzja a co innego opinia na forum...

Igorrodz
komentarz
komentarz

Z tego co się orientuję to nowy tablet i jeszcze nie tak popularny. Zapytaj może na forum androida - może tam uzyskasz bezpośrednią opinię od tego, kto taki sprzęt już nabył. Inaczej zostają Ci tylko recenzje z sieci...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.