x-kom hosting

Spowolniona praca komputera.

Kąska
utworzono
utworzono

Jeżeli żle piszę to z gory przepraszam ale mam problem z ktorym sama sobie nie poradzę chodzi o to że na moim dysku jest już bardzo mało miejsca i strasznie powolny się stał chciałabym wiedziec czy można usunąc ktores prodramy i jakie.Chodzi mi tylko oto żeby komputer działal można bylo na nim pisać ogładać filmy korzystac z internetu.Z góry bardzo dziękuję i jeszcze raz przepraszam 

Kąska
komentarz
komentarz

Bardzo przepraszam ale jestem zupełnym laikiem w tych sprawach.Przepraszam co mam zrobić ? Czy ktoś może napisać co mieć powinnam resztę odinstaluję i po sprawie.

Zayfi
komentarz
komentarz

czytałaś instrukcję uruchomienia OTL?

 

Czego tam nie rozumiesz? Pobierz program uruchom > zaznacz wszystko jak na obrazku i kliknij w Skanuj.

 

Jak program skończy załacz logi do analizy.

Kąska
komentarz
komentarz

nie mam miejsca na dysku żeby coś pobrać

Zayfi
komentarz
komentarz

Wyczyść foldery przywracania systemu. Tu masz instrukcje dla Visty

 

http://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekcja-kroki-finalizuj%C4%85ce-temat/?p=42415#entry42415

 

 

2. Zmniejsz rozmiar kosza.

 

Z prawokliku na Kosz > Własciwości > dysk lokalny C > rozmiar niestandardowy > wpisz 1024 > Zastosuj

 

3. Jak masz pendraka to plik OTL mozesz zapisać na pendraku i z niego uruchomic skan.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.