x-kom hosting

Poradniki

Igorrodz
utworzono
utworzono

Na forum jest dział, w którym znajdują się poradniki. Każdy z userów, który taki poradnik napisał ,posiada pod swoim awatarem poniżej punktów reputacji specjalną belkę-odnośnik do napisanych przez siebie poradników. Ja napisałem, jak na razie, dwa takie poradniki - ale pod moim awatarem owej belki nie mam. W związku z tym proszę administratora forum o naprawienie tego błędu.

 

szaki
komentarz
komentarz

Jak chcesz to mam medale ze straży :)

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja medale z paraolimpiady - chcesz? :P

 

...co jednak problemu, opisanego w poście #1 tego wątku nie naprawia. ;>

raazor90
komentarz
komentarz

Moich poradników na forum jest 9, owej belki nie mam. Powiedz co to zmieni, że ją dostaniesz, podniosą Ci zdolność kredytową, dostaniesz zniżki na Orlenie? Uwierz, że bez belki też da się żyć...

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

Czy się da czy nie nie zmienia to faktu, że na forum jest bug, o którego naprawę proszę administratora (wy moderatorzy tego zrobić nie możecie, nie macie ani takich uprawnień ani umiejętności - zatem nie rozumiem po co się tu wtrącacie ze swoimi nic nie wnoszącymi do tematu postami... :E).

Igorrodz
komentarz
komentarz

Odświeżam.

Kiedy problem zostanie naprawiony?

  • 3 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Naprawione. Nareszcie. Nie wiem tylko jak - czy w wyniku założenia przeze mnie testowego poradnika który został usunięty) czy też administrator wreszcie naprawił problem...? Ale nie ważne - ważne że funkcja działa :D

 

Temat rozwiązany, do zamknięcia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.