x-kom hosting

Komputer czyta płyty CD a nie czyta DVD

KrisQ
utworzono
utworzono

Witam,

 

 

Mam problem ponieważ mój komputer czyta płyty CD a nie czyta płyt DVD, zakupiłem grę którą chciałem zainstalować ale niestety słychać że komputer próbuje płytę wczytać, ale bezskutecznie nie wiem o co chodzi. Sprawdzałem inne płyty i jest to samo. Jednak gdy włożyłem płytę z muzyką CD to wczytało ją bez problemu. Przy kursorze pokazuje się ikonka płyty że wczytuje.

 

Stacja dysków  CD-ROM/DVD:

 

LG DVD-RAM  GH22NP20

 

 

Dzisiaj czyściłem komputer od środka wypiąłem wszystkie przewody i wpiąłem jeszcze raz i nic nie pomogło.

 

 

Za pomoc i nakierowanie na przyczynę problemu z góry dziękuję.

BogdanZwanyŁaskawym
komentarz
komentarz

DVD-RAM? No to już masz odpowiedź. Masz strasznie starą nagrywarkę. Jeszcze poszukaj i spróbuj zaktualizować jej bios.

KrisQ
komentarz
komentarz

DVD-RAM? No to już masz odpowiedź. Masz strasznie starą nagrywarkę. Jeszcze poszukaj i spróbuj zaktualizować jej bios.

 

 

Zaktualizowałem do wersji 2009 - najnowsza, niestety nie pomogło.

lukee8
komentarz
komentarz

Poprostu laser juz padł. ALbo jest mocno zabrudzony. Płyta czyszcząca albo nowy napęd koszt - 50zł nowy,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.