x-kom hosting

Obraz na LCD

Dafi_biker
utworzono
utworzono

Siema. W monitorach LCD nie jestem zabardzo obeznany. Mam monitor: NEC LCD223WM (22", panorama). Mam ustawioną rozdzielczość 1680x1050. Czy to normalne, że gdy włącze jakąś grę, w której ustawiona jest rozdzielczość panoramiczna, ale mniejsza, obraz jest nie wyraźny? Jest na to jakaś rada? Po uruchomieniu gry monitor sie dostosowuje. To jak? :D

sox91
komentarz
komentarz

Niema na to rady.Poprostu twoje oczy przyzwyczily sie juz do tej rozdzielczosci 1680x1050. W grze jak ustawisz mniejsza rozdzielczosc obraz ma prawo byc nie wyrazny ale po pewnym czasie wszystko bedzie ok.

Black_Tiger
komentarz
komentarz

ustaw w grze na stale taka rozdzielczosc jaka ma moni i po klopocie

Dafi_biker
komentarz
komentarz

No właśnie monitor ma rozdzielczość 1680x1050. W nowszych grach takie rozdzielczości sa, ale wtedy musze zrezygnować z innych opcji, bo mam GF6600Turbo Force. Jak by była lepsza k.grafiki to by było lepiej :unsure:

SoXiK, w jakim znaczeniu będzie lepiej? :D

dzieki za szybką odp.

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Nie wiem czy się nie myle, ale niektóre LCD mają opcję taką, że przełączają się w tryb 4:3 (czyli takie jak maja normalne monitory) i wtedy obraz jest ok, ale są czarne pasy po bokach.

sox91
komentarz
komentarz

Chodziło mi oto że po pewnym czasie twoje oczy przyzywczają się do mniejszej rozdzielczości. :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.