x-kom hosting

"Helikopter" w mikrofonie

tibiek
utworzono
utworzono

Witam
Otóż gdy nagrywam coś przez mikro zawsze mam w tle dźwięk jakby helikoptera. Mikrofon mam z górnej półki, kartę dźwiękową też więc nie wiem o co chodzi. Gdzieś czytałem że może to być wiatrak jakiś w kompie. Nagrałem to i jak ktoś by chciał to może sobie odsłuchać: "http://www29.zippyshare.com/v/92743407/file.html

Pozdrawiam

lukee8
komentarz
komentarz

Wiatrak w kompie haha.

Masz obok postawione głosniki,jakis przewod sygnałowy, lub wzmacniacz cos takiego?

tibiek
komentarz
komentarz

No mam na biurku głośniki 5.1 obok nich subwoofer i obok mikrofon

lukee8
komentarz
komentarz

No to odlacz glosniki i zobacz czy problem dalej wystepuje. Najwazniejsze to zebys zasilanie odlaczyl od nich oraz kable sygnalowe czyli JACK.

Nagraj cos bez głosnikow dopiero potem podlacz i odsłuchaj. Albo nagrywaj na słuchawkach.

tibiek
komentarz
komentarz (edytowane)

a nie w sumie po odłączeniu głośników nie ma helikoptera tylko jak podgłosze na maksa to tam jakieś trzeszczenia

teraz jest bez helikoptera ale cholernie mi trzeszczy ;p

Edytowane przez tibiek
lukee8
komentarz
komentarz

Trzeszczenia beda z powodu slabej karty zintegrowanej w PC.

A jak miałes w szkole apel i ktos skierował mikrofon w strone głosnikow to co sie działo? No własnie nie bede sie rozwodził dlaczego tak sie dzieje poprostu musisz przestawic swoje glosniki.

Pamietaj nie wolno kierowac mikrofonu w strone glosnikow.

tibiek
komentarz
komentarz

Ale odsłuchaj sobie to czy jest to normalne przy nagrywaniu chyba nie za bardzo, nie mam zintegrowanej karty ;d mam asusa xonar dg

zobacz: http://www60.zippyshare.com/v/94719232/file.html
 

lukee8
komentarz
komentarz

Jestem w pracy teraz nie moge odsłuchac. Wylacz wszelkie ulepszacze w oprogramowaniu od producenta karty.

tibiek
komentarz
komentarz

W pracy ale czas ma żeby pomagać na forum ;D

lukee8
komentarz
komentarz

Informatyk ^^

tibiek
komentarz
komentarz

Nie wiem nic nie pomaga ;/

Czemu ten helikopter się z głośnikó robi? heh

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.