x-kom hosting

Temperatura w e6750?

Bartek666000
utworzono
utworzono

jaka prawidłową temperature powinien mieć mój procesor e6750?podczas normalnej pracy internet,muzyka itp. temp.wynosi24-26stopni

i przy okazji jaki darmowy program zbada mi temp.karty grafiki procesora itp.przydałby sie link. :) (chciałem na standardowym chłodzeniu podkręcić go do3.00ghz)

Black_Tiger
komentarz
komentarz

te 25°C to jest bios?

nokia
komentarz
komentarz

Myślę, że chodzi tu o temp. procka w iddle;-))

Musisz jeszcze sprawdzić do ilu rozpędza się w spresie --> możesz to zrobić programem Everest --> jest darmowy;-))

Myślę, że jeżeli wszystko będzie ok, to na BoXie dojdziesz bez przeszkód do 3GHz;-))

@EDIT;

Podaj dalszą konfig. peceta --> zasilacz przy O/C jest też ważny;_))

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Jeszcze raz:

skad bierzesz podane temps ?

Bo to pewnie moga byc wartosci plyty a nie cpu.

falcon1984
komentarz
komentarz

Zmierz sobie temperaturki w idle programami Everest, SpeedFan.

Potem odpalasz Orthosa, Blend Test i pomęcz kompa kilkanaście minut po czym podaj nam temperatury gdy komp jest męczony Orthosem... wtedy coś więcej powiemy :)

Neldrin
komentarz
komentarz

Osobiście swojego dwurdzeniowca mierzę programem CoreTemp Download

Mój E6300 @ 3.1GHz z BOXowym chłodzeniem (lol) w idle ma 51C a w stresie nie przekracza 58C i właśnie to jest prawidłowo mierzona temperatura a nie żadne 30C, przyłóż palec i zobacz czy to będzie te 30 stopni.. Powodzenia.. Ale mogę się mylić, chociaz bios pokazuje własnie tak jak CoreTemp.. Nie żadne everesty czy speedfany, bo tym to mierzyłem mojego Pentiuma III! Nie zmierzysz tym dwurdzeniowca, chociaż sam nie wiem dlaczego.. :P W każdym razie u mnie to nie działa!

Powtórzę jeszcze raz: mogę się mylić.

  • 2 tygodnie później...
sim60
komentarz
komentarz

Mam ten procek. normalnie to mam temperaturę 19 - 21 stopni.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.