x-kom hosting

Zniknęły foldery z pulpitu

magda198311
utworzono
utworzono

Witam, to mój pierwszy post na forum także proszę o wyrozumiałość :-) Włączyłam komputer i mym oczom ukazał się pulpit z zupełnie inną tapetą (to nie problem), ale brakuje mi na pulpicie kilku ważnych folderów. Nie ma ich w desktop...Czy da się je jakoś przywrócić?

Zayfi
komentarz
komentarz

najprościej cofnąć system do momentu, kiedy wszystko funkcjonowało.

magda198311
komentarz
komentarz

najprościej cofnąć system do momentu, kiedy wszystko funkcjonowało.

Ale jak to zrobić? Wczoraj wieczorem wszystko było OK. Dziś po południu włączyłam komputer i zaraz po otwarciu ukazał się zmieniony pulpit .

Roberto1998
komentarz
komentarz

Metoda przywracania systemu.

HeadHunt
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale jak to zrobić? Wczoraj wieczorem wszystko było OK. Dziś po południu włączyłam komputer i zaraz po otwarciu ukazał się zmieniony pulpit .

 

Witam

Wpisz w wyszukiwarkę (kliknij na start) "przywracanie systemu", następnie ukarze Ci się kalendarz z dostępnymi punktami przywracania systemu. Wybierz najbliższy (czyt. najwcześniejszy) przed awarią. Następnie kliknij na przywróć komputer do poprzedniego stanu czy jakoś tak. Musisz odczekać chwile, aż komputer uruchomi się ponownie. A jeszcze jedno czy czasami nie otwiera ci się w trybie awaryjnym?

 

P.S. Sprawdź system programem antywirusowym, być moze masz na kompie jakiegoś syfa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.