x-kom hosting

Jaką drukarkę wybrać

igor44
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

Mam taki problem. Nie mogę się zdecydować na drukarkę laserową monochromatyczną. Wynalazłem takie modele:

 

1. Brother HL-1110E -

http://www.komputron...r_HL_1110E.html

 

 

2. Brother DCP-1512E -

http://allegro.pl/ur...3955383855.html

 

 

3. HP LaserJet P1102w WiFi

http://www.komputron...1102w_WiFi.html

 

 

Najbardziej mi zależy na ładnym wydruku i tanim wydruku. (nie drogie zamienniki). Pomożecie mi wybrać jakiś model?

Chyba, że macie jakieś inne lepsze modele tak do 350zł. Fajnie by było żeby miało wifi. Nie musi mieć skanera. Przeznaczenie tylko druk tekstu monochromatycznego.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Igor

mgie45
komentarz
komentarz

miałam kilka urządzeń hp i wszystkie padały więc jakoś nie mam przekonania do tej marki, aktualnie mam brothera i działa bezawaryjnie. A jak z dostępnością zamienników do nich? Sprawdzałeś?

igor44
komentarz
komentarz

w brotherah jest oddzielny bęben a w hp zintegrowany z tonerem więc dochodzi wymiana bębna dodatkowo w brotherach. Zamienniki porównywalnie cenowo do hp i brothera z tego co znalazłem. Tylko nie wiem jak brother drukuje. Jaka jakość wydruku.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja mam z kolei HP i nie planuję wymiany. Miałem brothery i więc ich na pewno miał nie będę..gdzie ma być zakup? w komputroniku czy bez różnicuyy?

igor44
komentarz
komentarz

bez różnicy gdzie kupię:) no chyba że w komputroniku dobra oferta będzie:)

exportez
komentarz
komentarz

z podanych to propozycji najlepszy wybór to Brother DCP-1512E

dzisiejszy hp to nie ta sam jakość co sprzed kilku lat

Dżony2
komentarz
komentarz

Si podzielam, że 1512E jest najlepszym wyborem. Ewentualnie jeszcze z tych tańśzych to model 1510E.

Agito.pl
komentarz
komentarz

Również polecamy zakup drukarki Brother DCP-1512E. Tak naprawdę jest to laserowe urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające druk, skanowanie i kopiowanie. Wydruk jest monochromatyczny. Drukuje z prędkością 20 stron na minutę. Posiada interfejs USB 2.0 i podajnik na 150 arkuszy.

mgie45
komentarz
komentarz

pewnie to kwestia modelu, ja mam dcp 515 w, działa już drugi czy trzeci rok, z zamiennikami też nie mam problemu, na pewno bez trudu można znaleźć actisy czy active jety, kolejny raz przy zakupie na pewno wybór padł by znów na tę markę

  • 2 miesiące później...
fikusik
komentarz
komentarz

nie dziwię się, że akurat te zameinniki wybierasz, producent daje na nie kilkuletnią gwarancję poza tym gwarancja obejmuje również sprzęt do druku wiec nie ma obaw o to, ze przy tych zamiennikach zniszczy Ci sie drukarka.

puzy
komentarz
komentarz

Witam panowie podlacze sie pod temat szukam urzadzenia wielofunkcyjnego i znalazlem cos takiego i pytanie moje czy warto i czy znajde cos lepszego w tej cenie 

http://www.morele.net/brother-dcp-7065dn-410809/

Nygiel
komentarz
komentarz

Godny uwagi sprzęt. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego. Wybrałeś dobry model, który jest konkurencją nawet dla droższego sprzętu (+200-300zł, a wciąż walczy ;) )

relrelww
komentarz
komentarz

Myślę, że sprzęt jest spoko, zamienniki jak sprawdzałem też do niego znajdziesz dobre więc warto się nad nią poważniej zastanowić

Dżony2
komentarz
komentarz

bez różnicy gdzie kupię :) no chyba że w komputroniku dobra oferta będzie:)

I jaka decyzja zapadła?

Agito.pl
komentarz
komentarz

To chyba dobra propozycja, cieszymy się, że udało się dobrze doradzić;) 

 

Myślę, że sprzęt jest spoko, zamienniki jak sprawdzałem też do niego znajdziesz dobre więc warto się nad nią poważniej zastanowić

  • 7 miesięcy później...
fikusik
komentarz
komentarz

najważniejsze, żebyś w ogóle mógł stosować zamienniki w drukarce bo to naprawdę mocno obniża koszty eksploatacji, gdybym ja miała kupować oryginały to chyba wolałabym od razu zmienić drukarkę.

  • 2 lata później...
margo903
komentarz
komentarz

Szczerze? Mam urządzenie wielofunkcyjne EPSON L3070 i jestem z niego bardzo zadowolony. Nieco kosztowało, bo zapłaciłem za niego tysiaczka, ale jakość druku jest świetna, interfejs prosty w obsłudze, a tusze starczają na bardzo długo :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.