x-kom hosting

Problem z rozdzielczością

alcatraz_22
utworzono
utworzono

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem nowego komputera. Mam monitor Samsung snycmaster p2270hd o rozdzielczości 1920x1080, jednak gdy ustawię taką rozdzielczość widać piksele. Dopiero po ustawieniu niższej rozdzielczości (1680x1050) ich nie widać, za to obraz jest wtedy jakby nieostry. Myślę że jest to wina podłączenia przez kabel hdmi, ponieważ gdy podłączyłem stary komputer właśnie przez ten kabel dzieje się dokładnie to samo (wcześniej był podłączony przez dvi). Również w grach nie mogę ustawić wysokiej rozdzielczości. Jak to naprawić? 

 

Specyfikacja komputera:

intel core i5 4670

radeon hd 7870

8 ram

win7 64bit

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ustaw 1920x1080 i w sterowniku : moje płaskie panele cyfrowe > opcje skalowania ustaw na 0%

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do karty graficznej masz aktualne ?

alcatraz_22
komentarz
komentarz

Po ustawieniu 1920x1080 opcje skalowania były na 0% więc nie miałem co zmieniać. Stery mam najnowsze 14.1 beta, ale na starych było to samo ;-(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.