x-kom hosting

Wybieramy Moderatora roku 2013

Wybieramy Moderatora roku 2013  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wedlug was zasluzyl na miano Moderatora roku 2013 ?

    • antos
      1
    • bub
      0
    • cinomatic
      11
    • cubeaim
      0
    • Exilled
      0
    • Natsuki Kuga
      1
    • razor
      0
    • slivero
      1
    • szaki
      0
    • Youki
      23


Blavic
utworzono
utworzono

Cel znany, wybieramy najlepszego Moderatora roku 2013

Głosy oddajemy do 16 marca 2014

 

Wybór proszę dokonać na podstawie chęci niesienia pomocy, aktywności, czy sympatii. Każdy z głosów jest anonimowy.

 

Na przełomie 2013/2014 było trochę zmian w szeregach moderatorów. Do ekipy ze stanu agonii emeryckiej powrócił cinomatic, który aktywnie wspiera nasze forum. Oby tak dalej :)

 

W ankiecie tym razem nie znalazło się pytanie o wybór Helpdeska, z racji niewielkiej aktywności tej grupy w roku 2013

 

 

Wszelkie sugestie co do ankiety proszę kierować niżej :)

 

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

MOJA OSOBISTA OPINIA -

Dziesięciu (aktualnie) moderatorów z czego aktywnych połowa (lub mniej) [nie liczę tych, którzy wstawiają tylko szablony czy piszą trzy posty na tydzień]. Reszta to... eeee... piszący tylko tyle, na ile im czas pozwala... czyli nie więcej niż osoby z grupy VIP :E

 

Ja już wybrałem, zagłosowałem w ankiecie.

 

Pozdrawiam, Ig.


BTW- brakuje opcji "Żadna z tych osób nie zasługuje na to wyróżnienie" lub "Nic mnie to nie obchodzi" :P

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

"Nic mnie to nie obchodzi" :P

igor 1 obrazek cenniejszy nic 1000 słow :E

 

http://i.pinger.pl/pgr89/50b8f785001619974cdc6351

Jakby tak Natsuki Kuga wygladała to oddaje głos kazdym członkiem mojego ciała


Nie wiem czemu ale tak sobie ją wyobrażam  :)

Gość
komentarz
komentarz

jak dobrze poszukasz to na tym forum jest jej fotka - wygląda zupełnie inaczej ;)

Igorrodz
komentarz
komentarz

na tym forum jest jej fotka

Niestety, link nie działa - http://www.forumpc.pl/topic/21046-nasze-fotki/?p=1480342 - zatem pozostaje tylko wyobraźnia userów ;)

 

...bo Natsuki Kuga to moderator(ka) jedyna w swoim rodzaju...

 

[spoiler][url]http://th04.deviantart.net/fs71/PRE/f/2014/046/e/2/sittin_in_the_morning_light_by_graphicdream-d76mt0q.jpg[/url][/spoiler]

 

;>

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

huhu taaak z ranaa?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

huhu taaak z ranaa?

Tak, ale nie tylko :cfaniak:

 

Oczywiście to nie jest argument do głosowania na nią - najważniejszym jest wysoka wiedza w zakresie bezpieczeństwa oraz czytania logów z programów diagnostycznych... oraz wysoka kultura osobista. Piękne oczy to tylko dodatek, pożądany ale jednak dodatek... ;)

 

Myślę, że więcej nie trzeba mówić.

 

Oczywiście, każdy user zagłosuje zgodnie ze swoimi preferencjami i uznaniem.

Gość
komentarz
komentarz

ja tam zagłosowałem na Youkiego - udziela sie , nie zauwazylem zeby woda sodowa mu odbiła i o to chodzi ;)

Zayfi
komentarz
komentarz

czemu nie ma oddanych głosów na moderatorów? Jaj se robicie? Anonimowa owszem, ale oddane głosy powinny być widoczne.

cinomatic
komentarz
komentarz

Jak to nie ma oddanych głosów jak są :P

 

Tyle tylko że anonimowa więc nie widać kto ? co? jak? gdzie? kiedy? i za co? :P

Igorrodz
komentarz
komentarz

Anonimowa czy nie - a co to zmienia? :P

Zayfi
komentarz
komentarz
Jak to nie ma oddanych głosów jak są

 

No fakt są. Trzeba sobie kliknąć > pokaż wyniki. Człowiek głupi do smierci :cisza:

 

Anonimowa czy nie - a co to zmienia?

 

Wszystko - lizusie.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko - lizusie.

Co "wszystko"? Wymogi demokracji stanowią, aby głosowanie było wolne, powszechne, bezpośrednie i tajne. TAJNE. Czy Ci się to podoba czy też nie. (Tych podstaw uczą w szkole na lekcjach WOS-u :P)

I nie nazywaj mnie lizusem, nie życzę sobie tego.
leggo
komentarz
komentarz

Wymogi demokracji stanowią, aby głosowanie było wolne, powszechne, bezpośrednie i tajne. TAJNE. Czy Ci się to podoba czy też nie. (Tych podstaw uczą w szkole na lekcjach WOS-u )

A cóż ma demokracja do tajności?

W prawdzie na lekcjach WOSu dawno nie byłem, ale coś mi się wydaje, że definicja demokracji w żaden sposób nie określa zasad głosowania. Określa jedynie jaką drogą podejmowane są decyzje (typów demokracji jest co najmniej kilka).

Tajne, powszechne itd. są wybory, a nie głosowanie (tak to są dwie różne rzeczy) i je określa ordynacja wyborcza, która bezpośrednio z demokracją ma, nota bene, niewiele wspólnego.

Ale w celu douczenia się w tych kwestiach odsyłam do, wspomnianych już, podstaw WOSu.

  • Dobra wypowiedź 1
Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)
I nie nazywaj mnie lizusem, nie życzę sobie tego.

 

To sie przestań podlizywać do tych, co ci dają punkciki pseudo reputacji.

 

Wymogi demokracji stanowią, aby głosowanie było wolne, powszechne, bezpośrednie i tajne. TAJNE.

 

 

Ale mnie nie chodziło o ujawnienie kto na kogo. Po prostu nie zwrociłem uwagi na możliwość wyświetlenia wyników. A Ty oczywiście strzelasz temacik o przymiotnikach wolnych wyborów. Pomyliły ci się  ordynacje wyborcze.  Zabawa w najlepszego moda - to dla mnie jedynie zabawa.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

W takim razie zamknijcie temat albo przeróbcie ankietę na publiczną, w czym problem?

EDIT:

A cóż ma demokracja do tajności?

A to (pierwsze z brzegu) - http://www.wosna5.pl/zasady_prawa_wyborczego
A to kolejne z brzegu - http://pl.wikipedia.org/wiki/Tajność_wyborów :P

Zapewnienie tajności głosowania jest uważane za jeden z podstawowych warunków demokratyczności wyborów.

Dziękuję, pozdrawiam, z mojej strony EOT w temacie.
Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie podpieraj sie wikipedią, jak sie zakończy wybieranie, okaże sie, że na moda roku głos oddało 20 uzytkowników. A takie wyniki nic nie znaczą w stosunku do ogółu nazwijmy to "uprawnionych" do głosowania. 

 

natomiast cieszę sie że byłeś pilnym uczniem na lekcjach WOS i co nieco zapamietałeś.

  • Dobra wypowiedź 1
tluk
komentarz
komentarz

@ UP

Tylko wiesz, Igorrodz ma jednak trochę racji bo głosować powinny też wszelacy użytkownicy korzystający z forum ;) I nie twierdzę, że wszyscy ale tylko Ci, którzy są na forum dłużej niż np. 6 miesięcy ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

I tak wiadomo, kto wygra. :P

Lepiej by było jakby głosujący przed głosowaniem nie mogli sprawdzić, jakie są wyniki. Dlaczego? Z powodu tzw. syndromu zmarnowanego głosu. Ludzie głosują nie na swojego kandydata ale na zwycięzcę...

szaki
komentarz
komentarz

Wiekszośc userów jest normalnych i ma gdzies taki plebiscyt

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie ja go organizuję ale rangista, człowiek z ekipy ForumPC.pl, helpdesk.
Mając gdzieś taki plebiscyt niejako masz również gdzieś jego organizatorów.

szaki
komentarz
komentarz

Gdzie mam to moja sprawa. Ranga tego konkursu jest równie ważna jak zawody  pluciu na odległość czy jazda bez trzymanki na rowerze, fajna dla zainteresowanych.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.