x-kom hosting

Problem z PDF Creator - jak naprawić lub jaki zamiennik?

charliesko
utworzono
utworzono

Witam

W pracy korzystam z programu PDF Creator do tworzenia kopii stron WWW (poprzez "drukowanie do pdf"). Jest jeden haczyk - na dole każdej strony w pliku pdf musi być informacja o dacie i godzinie zapisu tej strony. Niedawno okazało się, że z niewiadomych powodów te informacje przestały być umieszczane w stopce. Szukałem w ustawieniach programu, ale nie znalazłem odpowiedzialnej za to opcji. 

Czy ktoś orientuje się, jak można włączyć tę funkcję lub ewentualnie jaki inny program daje taką możliwość?

  • 3 tygodnie później...

IdCzarek
komentarz
komentarz

Nie słyszałem aby ktoś wykonywał kopie www do pdf ...

 

co ci z takiej kopi ??

 

Może stopka jest poza obszarem wydruku?

Sokhzyf
komentarz
komentarz

Jeżeli dalej nie udało ci się rozwiązać tego problemu warto sprawdzić jakieś różne opcje. Spróbuj innych programów, na przykład Aloaha PDF Suit albo Bullzip PDF Printer. Oba są całkowicie darmowe z tym, że ten drugi jest nakładką GPL Ghostscript (ogólnodostępny program do konwersji różnych formatów na licencji GNU).

  • 6 miesięcy później...
Emillod
komentarz
komentarz

Ja polecam Foxit, świetny program.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.