x-kom hosting

Blue screen podczas grania w lola

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy wpisać w google.

 

Jak aktualizacja sterowników nic nie da oraz BIOS'u to pisz.

 

Tak w ogóle procesora nie podkręcałeś ?

Kepso
komentarz
komentarz

Nie nic nie robilem , ale czasami mam wrazenie , ze ciezko chodzi.CZasami mam 26 stopni jak gram i glosno chodzi.

Youki
komentarz
komentarz

Chłodzenie BOX'owe do najcichszych nie należy.

Kepso
komentarz
komentarz (edytowane)

Wpisalem i nie ma jasnej odp , powiedz mi prosze.Dzieki za pomoc tak w ogole... mam nadzieje ze pomoze

 

 

Czyli cos z plyta glowna? mam nadzieje ze sie nie zepsuła...

Edytowane przez Kepso
Youki
komentarz
komentarz

Jest, jest.

 

Streszczając ze strzeszczenia odnosi się to do problemu z procesorem lub sterownikami. Dlatego najpierw kazałem Ci przeinstalować sterowniki do płyty głównej oraz dokonać aktualizacji BIOS'u.

Kepso
komentarz
komentarz (edytowane)

Ogolnie ten blue screen jest raz na 6 moze nawet rzadziej.Mam nadzieje , ze moj procesor jest cały i zdrowy:(

 

 

ostatnie 35 mega i instalowac wszystko i restart tak?

Edytowane przez Kepso
Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Kepso
komentarz
komentarz (edytowane)

Znajac moj sprzet zeby wyciagnac lepsza wydajnosc w grach , polecilbys kupic ramy czy lepsza karte?

 

 

glownie gram w 1 gre przez neta , moze kojarzysz lola.

Edytowane przez Kepso
Youki
komentarz
komentarz

Wiem tylko, jaki masz procesor, płyte główną oraz pamięci RAM.

 

Musisz podać jeszcez model karty graficznej, obudowe, oraz markę i moc zasilacza.

Kepso
komentarz
komentarz (edytowane)

karta graficzna gf gt 220 gainward

 

pamiec ram 2gb 1333mh ddr3 mushki

 

obudowa i-box lion 6045

 

zasilacz 500w akyga

Edytowane przez Kepso
Youki
komentarz
komentarz

Wymianę trzeba zacząć od zasilacza. Jest to tragiczny model, tak na prawdę pseudo zasilacz, który może doprowadzić do trwałego uszkodzenia podzespołów.

 

Następnie wymień kartę graficzną.

Kepso
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrobilem , co mozna bylo to zainstalowalem po kolei setup exe.Co teraz? zauwazylem ze jakby szybciej chodzi komputer.Aczkolwiek mam taki blad od dawna , ze jak dam uruchom ponownie komputer to robi sie czarny ekran i on sie nie wylacza , musze go wylaczyc przyciskiem i wlaczyc na nowo.A jaki bys polecil niedrogi i dobry zasilacz?

 

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/2784932#from24385 taka by byla dla mnie dobra?

Edytowane przez Kepso
Youki
komentarz
komentarz

Zasilacz to Corsair VS 450W

 

Karta graficzna to Radeon HD 7770

Kepso
komentarz
komentarz

ale on ma mniej mocy niz obecny:P

Youki
komentarz
komentarz

Twój te 500W to ma tylko na tabliczce znamionowej napisane. Realnie na linii +12 V zapewne ma może z połowe tego o fatalnej jakości wykonania i praktycznie brak jakichkolwiek działających zabezpieczeń nie wspominając.

Kepso
komentarz
komentarz (edytowane)

Gram sobie w moją gierke to ostatnimi czasy po wlaczeniu skypa i gry rownoczesnie mam po prosto bardzo malo fpsow i obraz sie troche przycina.A jeszcze pamietam z rok temu gralem w nia normalnie z wlaczona muzyka skypem.Jak myslisz czy to oznacza ze komputer sie po prostu grzeje i stad spadek wydajnosci? Chodzi naprawde glosno a mam go wlaczonego czesto cale dnie.

 

 

Czy spadek fpsow i ogolne grzanie sie procka moze byc spowodowane nie robieniem dlugiego czasu formata?

Edytowane przez Kepso
Youki
komentarz
komentarz

Może.


Sprawdz temperatury w spoczynku jak i podczas obciążenia za pomocą programu HWmonitor.

Kepso
komentarz
komentarz

ja mam na komputerze na wyswietlaczu napisana temperature.Obecnie mam 24 przy odpalonym cliencie gry i tego forum.Jak gram w grę to czesto dochodzi do 27,5.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż tak jak Ci napisałem.

Kepso
komentarz
komentarz

Niestety znowu dostalem blue screena ;/ ten sam kod.Co robic?

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdz temperatury w spoczynku jak i podczas obciążenia za pomocą programu HWmonitor.

 

Tak jak pisałem.

Kepso
komentarz
komentarz

pierwszy to w spoczynku bez wlaczania programow , a w drugim powlaczalem troche programow i dwie gry

Youki
komentarz
komentarz

W spoczynku 54C to za dużo.

 

Wymień pastę termoprzewodzącą oraz przeczyść dokładnie cały PC z kurzu.

Kepso
komentarz
komentarz (edytowane)

Za ile mi to zrobia w komputerowym? bo ja nawet nie wiem jak to zrobic.

 

 

A z kurzu czyscilem ostatnio wentylator itd

Edytowane przez Kepso
Youki
komentarz
komentarz

Myśle, że więcej niż 50 zł nie wezmą, ale to nic trudnego jest...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.