x-kom hosting

Tablet [1000]

Miroslav
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, poszukuje tableta do gry bf4 commander i przegladania neta słuchania muzyki pisania dosłownie wszystkiego :P Bardzo mocno zastanawiam się nad ipadem mini retina 16gb ( za system ios jestem wstanie dopłacić te 600zł ), ale również chciałbym poznać inne propozycje. Tablet ma mieć od 8 cali do 10. Wszystkim za pomoc serdecznie dziękuje.

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli to ma byc zakup na dłużej to faktycznie możesz pomyśle nad Ipadem. Jeśli coś na Androidzie to może LG G Pad 8,3 Review.

Twisst
komentarz
komentarz

Polecam Sony Xperia Tablet S . Używam starszej wersji i jestem zdania, że Sony robi najbardziej nie zawodne tablety. 

Twisst
komentarz
komentarz

Chyba coś ci się pomyliło to jest Sony Xperia tablet S a nie Sony Xperia Tablet Z. 

Twisst
komentarz
komentarz

Ja wolę bardziej Nvidia Tegra niż Snapdragon'a . Trzeba też sie sugerować nie tylko stronami do porównań urządzeń, ale też rozumem. :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Tegra jest gorętsza, bardziej prądożerna oraz są problemy z kompatybilnością z niektórymi aplikacjami z Marketu...

Twisst
komentarz
komentarz

wiem, ale jakoś bardziej w kwestii wydajności do moich zastosowań lepiej się sprawdza. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Tablet ma spełniać wymagania autora tematu a nie Twoje...

Twisst
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja sugeruję użytkowanie i doświadczenie w używaniu Nvidia Tegra, a ty ? 

Bo we wszystkich postach podpierasz się innymi stronami porównawczymi, a to nie tylko o to chodzi. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Recenzje i porównania są obiektywne. Poza tym nikt z normalnych ludzi jak my nie jest w stanie posiadać każdego dobrego i polecanego sprzętu. A polecanie też tylko jednego czegoś obiektywne nie jest...

Twisst
komentarz
komentarz

Poza tym nikt z normalnych ludzi jak my nie jest w stanie posiadać każdego dobrego i polecanego sprzętu. 

Ale Ja z większością topowych modeli miałem dużo do czynienia. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.