x-kom hosting

Bluetooth i kamerka internetowa

asia12337
utworzono
utworzono

Mam trochę pytań dotyczących windowsa 7 więc będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Pierwszy raz korzystam z tego systemu operacyjnego.

 

Sprawa 1. Bluetooth

Posiadam laptop hp 2000- ma on wbudowaną funkcję bluetooth jednak ani mój telefon (Sony xperia E) nie wyszukuje komputera, ani komputer telefonu. Cały czas mam puste pole w funkcji szukania nowych urządzeń. Oczywiście telefon znajduje się w odpowiedniej odległości  oraz jest włączona widoczność dla wszystkich urządzeń w pobliżu. 

 

Sprawa 2. Kamerka internetowa

Odnosi się do tego samego laptopa (hp 2000). Gdzie mogę włączyć kamerkę internetową? Chociażby żeby zrobić zdjęcia? Przeszukałam cały komputer i nie mam żadnego programu który uruchamiałby kamerkę. Oczywiście działa ona przy rozmowie przez skype jednak chciałabym wiedzieć jak uruchamiać ją tak niezależnie.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi i dokładne opisywanie spraw ponieważ nie jestem za dobra w sprawach komputerowych :)

Pozdrawiam

lukee8
komentarz
komentarz

Jesli nie masz oprogramowania do oblugi kamerki to nie wlaczysz jej tak o. Musisz miec cos co ja obsłuzy.

mozesz wejsc np na webcamtoy i tam sobie cykac fotki i wrzucac na fb ^^ Nie zapomnij o dziubku :E

Masz napewno wlaczone bluetooth w laptopie?

asia12337
komentarz
komentarz

Jesli nie masz oprogramowania do oblugi kamerki to nie wlaczysz jej tak o. Musisz miec cos co ja obsłuzy.

mozesz wejsc np na webcamtoy i tam sobie cykac fotki i wrzucac na fb ^^ Nie zapomnij o dziubku :E

Masz napewno wlaczone bluetooth w laptopie?

 

Kiedy klikam na blutooth posiadam tylko takie opcje:

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=34he7te&s=8

 

Gdy wezmę np. "Pokaż urządzenia bluetooth" - nie wyszukuje mi telefonu. 

lukee8
komentarz
komentarz

Ale swieci sie ikonka Bluetooth na obudowie laptopa? Powinna sie swiecic tak samo jak wifi gdy jest wlaczone.

asia12337
komentarz
komentarz

Ale swieci sie ikonka Bluetooth na obudowie laptopa? Powinna sie swiecic tak samo jak wifi gdy jest wlaczone.

 

Nie mam żadnej ikonki od bluetooth na obudowie 

lukee8
komentarz
komentarz

Napewno masz jakies oprogramowanie od producenta do wlaczania i wylaczania bluetoth. Moze masz skrot na klawiaturze? np fn+F2

asia12337
komentarz
komentarz

Niestety przy tej kombinacji nic się nie dzieje...

lukee8
komentarz
komentarz

Podałem przykładowa kombinacje spojrz na klawiature szukaj ikonki bluetoth-.-

asia12337
komentarz
komentarz

Podałem przykładowa kombinacje spojrz na klawiature szukaj ikonki bluetoth-.-

 

No ale przecież mówię, że nie mam żadnej ikony bluetooth na klawiaturze...

Igorrodz
komentarz
komentarz

A sterowniki bluetooth w ogóle wgrane?

asia12337
komentarz
komentarz

A sterowniki bluetooth w ogóle wgrane?

 

Nie mam pojęcia nie znam się.. Bardzo prawdopodobne, że nie. Jak  to sprawdzić?

zander666
komentarz
komentarz (edytowane)

otworz menadzer urzadzen i zrob screena

 

EDIT:

 

do kamery przydalby sie jakis soft, poszukaj domyslnego/ windowsowego przez start programy akcesoria

asia12337
komentarz
komentarz

otworz menadzer urzadzen i zrob screena

 

EDIT:

 

do kamery przydalby sie jakis soft, poszukaj domyslnego/ windowsowego przez start programy akcesoria

 

Oto screen:

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2duxk48&s=8

Zayfi
komentarz
komentarz

ja tam nie wiem, ale na nokii musiałem w ustawieniach wybrać opcję połączenie bluetooh wtedy lapek znalazł telefon.

asia12337
komentarz
komentarz

Eh, ciekawe po co jest opcja w edytorze załącz grafikę... 

 

Nie wyswietla mi się w taki sposob zdjęcie ;p


NIKT NIE POMOŻE? :(

Zayfi
komentarz
komentarz

czy możesz podać dokładny model lapka? Pod spodem powinna być naklejka producenta HP 2000 - literki cyferki

 

Czy masz do niego instrukcję?

asia12337
komentarz
komentarz

czy możesz podać dokładny model lapka? Pod spodem powinna być naklejka producenta HP 2000 - literki cyferki

 

Czy masz do niego instrukcję?

 

HP 2000 -2d14SW a instrukcji nie ma- jest jedynie jedna kartka która odnosi się do systemu win8, a ja mam 7. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Sprawdź czy na klawiaturze na którymś z klawiszy F (np.F8) nie masz ikony łączności bezprzewodowej, wtedy spróbuj użyć kombinacji FN+ ten F...

lukee8
komentarz
komentarz

Napewno masz jakies oprogramowanie od producenta do wlaczania i wylaczania bluetoth. Moze masz skrot na klawiaturze? np fn+F2

Czytaj wszystkie posty.

asia12337
komentarz
komentarz

Sprawdź czy na klawiaturze na którymś z klawiszy F (np.F8) nie masz ikony łączności bezprzewodowej, wtedy spróbuj użyć kombinacji FN+ ten F...

 

No właśnie nie mam żadnego takiego klawisza...

Wysyłam zdjęcie mojej klawiatury jbc... 

1zx9l4j.jpg


Czytaj wszystkie posty.

 

Wyobraź sobie, że czytam. A skąd mam sobie wziąć taki klawisz? Nie dorysuję go.

lukee8
komentarz
komentarz

Asia to było do uzytkownika igorrdz ktory napisal to samo co ja kilka postow wczesniej poniewaz nie czytal tematu od poczatku. A nie do ciebie:)


Czy przy wlaczaniu wifi wyskakuje ci ikonka na ekranie ze wifi zostalo wlaczone?

Zayfi
komentarz
komentarz

W tych lapkach nie wszystkie modele miały na wyposażeniu obsługę Bluetooh. Tak wynika z instrukcji. Czy sprawdzałaś działanie blutooh na innym telefonie? W menedżerze urządzeń masz żólty wykrzyknik > wejdź do menedżera urządzeń > z prawokliku na Kontrolery magistrali zarządzania systemem > Właściwośći > szczegóły > z listy wybierz identyfikator sprzętu > podswiet i z prawokliku Kopiuj.

 

Podaj jaki to system 32 > czy 64bit.

 

PPM na Mój komp> właściwości > typ systemu

 

Tu masz stronę producenta

 

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/manualCategory?cc=pl&dlc=pl&lc=pl&os=4063&product=5447748&sw_lang=&

asia12337
komentarz
komentarz

W tych lapkach nie wszystkie modele miały na wyposażeniu obsługę Bluetooh. Tak wynika z instrukcji. Czy sprawdzałaś działanie blutooh na innym telefonie? W menedżerze urządzeń masz żólty wykrzyknik > wejdź do menedżera urządzeń > z prawokliku na Kontrolery magistrali zarządzania systemem > Właściwośći > szczegóły > z listy wybierz identyfikator sprzętu > podswiet i z prawokliku Kopiuj.

 

Podaj jaki to system 32 > czy 64bit.

 

PPM na Mój komp> właściwości > typ systemu

 

Tu masz stronę producenta

 

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/manualCategory?cc=pl&dlc=pl&lc=pl&os=4063&product=5447748&sw_lang=&

 

Tak jest tam jakiś wykrzyknik. System 64 bit

wa3ki8.jpg

lukee8
komentarz
komentarz

Tylko ze nie jest on on bluetoth

2duxk48.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.