x-kom hosting

Squeeze Page- coś podobnego

torq
utworzono
utworzono

Witam serdecznie, 

 

potrzebuję stworzyć coś co będzie zbierało mi maila coś bardzo prostego.

 

opcja pierwsza: Otóż chciałbym żeby była to jedna strona z miejscem na wpisanie maila i po kliknięciu przycisku graficznego wysyłała by tego maila do wskazanego prze zemnie miejsca (np mojego maila).

 

opcja druga: Zakłada wszystko jak wyżej, z tym że chciałbym żeby oprócz miejsca na pole znalazły się kilka miejsc na pytanie i odpowiedź (w sumie 5 pól). Coś w rodzaju mojej prywatnej "ankiety". Również po kliknięciu wysyła to na maila wskazanego przez zemnie. 

 

Bardzo proszę o pomoc bo wujek google nie chce zemną współpracować.

 

 


Witam serdecznie, 

 

potrzebuję stworzyć coś co będzie zbierało mi maila coś bardzo prostego.

 

opcja pierwsza: Otóż chciałbym żeby była to jedna strona z miejscem na wpisanie maila i po kliknięciu przycisku graficznego wysyłała by tego maila do wskazanego prze zemnie miejsca (np mojego maila).

 

opcja druga: Zakłada wszystko jak wyżej, z tym że chciałbym żeby oprócz miejsca na pole znalazły się kilka miejsc na pytanie i odpowiedź (w sumie 5 pól). Coś w rodzaju mojej prywatnej "ankiety". Również po kliknięciu wysyła to na maila wskazanego przez zemnie. 

 

Bardzo proszę o pomoc bo wujek google nie chce zemną współpracować.

Ponawiam prośbę :)

 

jakiś tekst: Pole tekstowe do uzupełnienia.

Jakiś tekst pole do uzupełnienia.

Przycisk wyślij który można zastąpić grafiką i wyślę daną treść na maila do mnie.

Po wciśnięciu i wysłaniu: jakiś tekst który będzie wyświetlony e ramach potwierdzenia z grafiką czy linkiem do czegoś :)

OSCARK
komentarz
komentarz

ej nie lepiej ci będzie podpiąć freshmaila i jak zostawi meil to przerzucić go do ankiety

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.