x-kom hosting

ASUS MEMO PAD HD7 USB

philips449
utworzono
utworzono

Mam pytanie czy jest jakas mozliwosc podpiecia pod ASUS MEMO PAD HD7 , myszki klawiatury itp??

Twisst
komentarz
komentarz

Niestety nie, ale może jak poszukasz w Sklepie Play to znajdziesz aplikacje, która coś takiego wprowadza. 

  • 3 tygodnie później...
philips449
komentarz
komentarz

A jak zrobic kabel (nie samorobke) z przejsciowek zeby podlaczyc pod akumulator ? otg mam juz zainstalowane

Igorrodz
komentarz
komentarz

A jak zrobic kabel (nie samorobke) z przejsciowek zeby podlaczyc pod akumulator ?

Dokładnie o co Ci chodzi?

philips449
komentarz
komentarz

Czy da się dokupić taki kabel i zasilac go z baterii(taka końcówkę ma mieć ten kabel: micro usg zenski lub usb zwykle ) ?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie rozumiem. Tablet zasilasz ładowarką ścienną przez złącze micro USB (w laptopie) - możesz tez ładować przez podpięcie go do komputera.

Smartfon nie obsługuje USB OTG zatem niemożliwe będzie podłączenie myszki, klawiatury, żadnego dysku zewnętrznego czy pendraka przez to złącze. Posada jednak wbudowany bluetooth 4.0 zatem poprzez technologię bezprzewodową można spróbowań podłączyć klawiaturę czy myszkę bluetooth. Nie rozumiem jednak sensu podłączania takiego akcesorium do tabletu 7 cali ale to nie moja srawa :E

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie jestem pewien czy można jednocześnie przez BT podłączyć dwa urządzenia do tabletu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.