x-kom hosting

BSOD - win32k.sys

gamestar
utworzono
utworzono

Witam.

 

Chcialbym sie dowiedziec dlaczego laptop wywala mi blue screen'y. tu jest log:

 

http://speedy.sh/zST...414-8923-01.dmp

 

 

Laptop to Lenovo Y580, I7, 8gb ram. Na wakacjach dorzucilem do niego dysk ssd na msata, ADATA SX300 128Gb.

 

Nigdy nic sie wielkiego nie dzialo z laptopem, tylko czasami na swiezo przeinstalowanym systemie potrafil wyrzucic Bsod'a, ale pozniej bylo ok. Ostatnio w swieta zaczal wyrzucac blue screeny ale to bylo spowodowane NetFrameworkiem(po zainstalowaniu nowszej wersji problem ustal). Natomiast jakies 2 tyg temu kilka razy wyrzucil bsod i trzeba bylo stawiac system od nowa(bios pokazywal cos w stylu: unable to boot,  device is unaccesible. Przy instalacji systemu zagladnalem na dysk ssd i ten byl pusty, nawet opcja formatu byla niedostepna, ale system sie zainstalowal. 

 

I ostatnio(wczoraj) wyrzucil tego bluescreena. Chce wiedziec co dzieje sie z kompem, czy cos niepokojacego, jesli tak to chce to naprawic(trzeba korzystac poki jest gwarancja - 6 miesiecy)

 

Z gory dzieki

Youki
komentarz
komentarz

Problem występował także przed dodaniem SSD ?

 

Sterowniki wzsystkie oraz BIOS masz aktualne ? 

gamestar
komentarz
komentarz (edytowane)

Problem występował także przed dodaniem SSD ?

 

Sterowniki wzsystkie oraz BIOS masz aktualne ? 

 

przed dodaniem ssd pare razy sie zdarzylo ale nie wnikalem w to i sie uspokajalo. 

 

Dysk sprawdzalem narzedziem wbudowanym w instalke systemu(tuz przed instalacja systemu, po tym bledzie, 2tyg temu), nic nie wykazalo. Bios nie ruszany od nowosci = nieaktualny zapewne.

 

Sterowniki:

od nvidi - mialem najnowsza beta, dzis przeinstalowalem na najnowsza ale normalna

przed chwila mialem upgrade grafiki integry, wydaje mi sie ze everest to zainicjowal(instalowany zaraz przed upgrade VGA intela)

 

wszystkie pozostale, tj. kamerka, wifi, touchpad + specjalne pod laptopa(cos od intela) stare, z plytki ktora dostalem do laptopa

 

obsluga internetu: przegladarki, flash player, netframework itp najnowsze

 

 

Pytanie: moze wywalic ten blad przez temperatury lub syf na kompie(jaki program do dokladnego przeskanowania go)?

fkrsz
komentarz
komentarz

Daj logi z OTL jam mozesz

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

fkrsz
komentarz
komentarz

Mozesz dac na wklej.to sory ale na tel nie zanlizuje -.-

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

gamestar
komentarz
komentarz

http://wklej.to/kn3v2

 

chyba o to chodzilo

fkrsz
komentarz
komentarz

Daj czas do 10.2 to powiem w czym może być problem, widzę ze dużo plików zmieniales/tworzes

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

fkrsz
komentarz
komentarz

Oddaje temat komuś innemu, nie daje rady

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.