x-kom hosting

złącze ATA

Amorgos
utworzono
utworzono
 Witam.Przepraszam za banalne pytanie . Potrafię rozróżnić ata od sata ale pewien jegomosc z hp poinformował mnie że do dv 9590 nie wszystkie nagrywarki moga pasowac .  Posiadam laptop DV9590 eu pavilion kupiony w Anglii . padła mi już druga nagrywarka w przeciagu 7 lat .
Pierwsza to była toshiba TS-L802A
a druga Sony Optiarc AD-7560A kupiona uzywka na ul Dabrowskiego w Magcomie.
Teraz chcę kupic uzywkę Toshiba model TS L632 . Czy będzie ona pasowała do mojego laptopa. 
jednak trochę dziwi mnie łacze na zdjeciu . ma ono takie wnęki w srodku . natomiast moja ma czarny pasek na całej długosci 
 
 
Nie chce kupować lg lub liteonów a tym bardziej matsushite więc wybór padł na toshibę. 
Czy ta nagrywarka będzie pasowała do mojego laptopa .
nagrywarka była sciagnieta z laptopa dv 6386eu produkowana na rynek szwedzki.
 
 
Wiem że moja oryginalna posiadała mozliwosc odczytu w hd dvd a te pozostałe raczej nie ale za to predkosc cdr rw miała gorszą ale za to 8mb buforu te maja tylko 2mb .  Dziękuję serdecznie za odpowiedż.
[attachment=29339:HP+dv6000+nagrywarka+DVD+Lightscribe+tyl.jpg]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

nagrywarki w laptopach mają najczęściej wejście "pata"
więc jeżeli ona tam "wjedzie" to musi działać ;)
jXFsD.jpg

Amorgos
komentarz
komentarz

 dzieki  za dpowiedz No własnie. dziwię  sie jak gosc pisze na allegro ze pasuje do złącz pata i ata 

 

 

a to moje złącze .

 

[attachment=29343:IMGP3575.JPG]

 

[attachment=29344:IMGP3576.JPG]

 

czyli jak jest seria dv to jest to uniwersalne dla wszystkich od dv6 po dv9 oczywiscie na ata

 

 

Pewien jegomosc wystawił  negatywa  sprzedajacemu na allegro .

kupujac nagrywarke od niego ts-l632 próbował ja włozyc do hp compaq .

Chce uniknać sytuacji z oddawaniem sprzetu bo choc głupie 40zł ale zawsze .

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.