x-kom hosting

Problem podczas próby instalacji oprogramowania Vista Home Premium

oskar1994
utworzono
utworzono

 Witam, 

 
Podczas próby instalacji systemu Vista HP, wyskakuje taki oto alert, jak na zdjęciu poniżej. Czy jest możliwość, aby do instalacji wykorzystać inne partycję, którymi dysponuje, i które posiadają dużo więcej wolnego miejsca (C i D)? 
 
Laptop Asus X71Vn
 
Pozdrawiam

lukee8
komentarz
komentarz

Oczywiscie ze mozesz. Nie pamietam jak to bylo poodczas instalacji visty ale musisz w zarzadzaniu dyskami wybrac dysk na ktorym chcesz zainstalowac.

HeadHunt
komentarz
komentarz

Cześc, po uruchomieniu instalatora, masz do wyboru kilka partycji na ktorych mozesz zainstalować Viste.

Tutaj przykład:

w7i8c.png

 

Vista ma mozliwosć sformatowania wybranych partycji, i instalacji systemu na wybranej.

oskar1994
komentarz
komentarz

Właśnie chodzi o to, że ja tego wyboru nie mam.

Instalacja przebiega przy użyciu instalatora pobranego z netu. 

lukee8
komentarz
komentarz

to sam sobie odpowiedziałes. Pozatym kto normalny viste sciaga.. rozumiem jak sie jest skazany na nia. Ale bez przymusu LOL

oskar1994
komentarz
komentarz

Właśnie jestem na nią skazany, ponieważ ten laptop miał wcześniej Viste, dostałem go z 7, a teraz muszę zaktualizować oprogramowanie, a klucz mam tylko pod Viste.

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

To już nie łatwiej użyć partycji recovery? Powinna wrócić fabrycznie zainstalowana Vista.

  • 3 tygodnie później...
oskar1994
komentarz
komentarz

Walczę z tym recovery, ale na nic. Zaznaczę tylko, że w BIOSie wyłączyłem już Quick Boot.
Podczas uruchomienia notebooka, wciskam ciągle F9 i to co wyskakuje (to wyskakuje przy każdym uruchomieniu) to wybór 3 Windowsów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.