x-kom hosting

Mentor ~ czyli potrzebna pomoc.!

Mocca_97
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich.!

Jestem nowa na forum. Mam 17 lat i interesuję się grafiką komputerową, ale moja wiedza na ich temat jest baaaardzo niska. Szukam kogoś, kto nauczyłby mnie czegoś na temat grafiki, polecił jakieś programy, poprowadził. W internecie strasznie ciężko jest znaleźć coś konkretnego za darmo przy praktycznie zerowej wiedzy. Chciałabym się rozwijać w tym temacie, ale nie mam pojęcia od czego zacząć, mam nadzieję, że wpis na tym forum jest dobrym początkiem ;)

Moje gg: 49495081

 Pozdrawiam.!

Morango
komentarz
komentarz

Musiał bym zobaczyć twoje jakieś projekty ... na sam początek wystarczy twoje zdjęcie profilowe :E

Mocca_97
komentarz
komentarz (edytowane)

Musiał bym zobaczyć twoje jakieś projekty ... na sam początek wystarczy twoje zdjęcie profilowe :E

 

Rozumiem, że tragiczne. Już go nie ma :P Ale właśnie dlatego potrzebuję pomocy :prosi:

  • 2 tygodnie później...
Zayfi
komentarz
komentarz

Zasadnicze pytanie - na jakim programie graficznym obecnie pracujesz?

FaKeShit
komentarz
komentarz

Chętnie pomogę, coś tam zawsze nauczę :) 

 

 

Sam chodzę aktualnie na kierunek graficzny,

 

 

Mogę coś pomóc w Adobe ilustrator CS5/6   i Adobe Photoshop CS5 Extended bądź 5 ;))

PW zapraszam  :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.