x-kom hosting

Zacinanie się/wolne działanie komputera + blue screen

wujekbatman
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mój problem ma się następująco : jestem posiadaczem tego komputera od jakichś 6 lat, jednak czasami miałem problem z zacinaniem się go. Wcześniej miałem podobny problem ale poprawiło się a teraz od nowa się pojawił. System ładuje się długo a podczas grania, oglądania np. filmiku na yt blaszak potrafi się zaciąć i wyświetlić blue screena. Zasilacz oraz karta graficzna była wymieniana. Bardziej obstawialbym jakieś błędy dysku twardego, którego miejscami bardziej słychać a niekiedy wcale. Z góry dziękuję za porady. :)

 

Konfiguracja :

Procesor - Intel dual core 2 duo 2.2ghz

Karta graficzna - geforce 210

Ram - 2gb

Płyta główna - 945gct-m2 V: 1.0

HDD - Samsung HD403LJ

Zasilacz - Fortron FSP350-60GLN

 

Zdjęcia ze skanu dysku oraz zakładki health w załączniku. A i nie posiadam takiego folderu jak minidump... próbowałem go wyszukać i nic.

 

Youki
komentarz
komentarz

Zacznij od podania pełnej konfiguracji Twojego PC wraz z uwzględnieniem marki i moc zasilacza.

 

Wykonaj skanowanie (pełne) w zakładce Error Scan oraz pokaż screena z zakładki Health z programu HD Tune.

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

  • Dobra wypowiedź 1
wujekbatman
komentarz
komentarz

odświeżam

Youki
komentarz
komentarz

A i nie posiadam takiego folderu jak minidump... próbowałem go wyszukać i nic.

A gdzie szukałeś ? 

pepe0619
komentarz
komentarz

Plikow minidumb szukaj w folderze z Windowsem. A co do dysku wymień kabel sygnalowy i napisz czy jest ok :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.