x-kom hosting

Kopia zapasowa całego systemu.

Efemeryczny
utworzono
utworzono

Witam, załóżmy iż wgrałem system na sformatowany dysk, wgrałem wszystkie potrzebne sterowniki, zainstalowałem najczęściej używane programy. Po tych czynnościach chciał bym zrobić kopię zapasową jeden do jednego tych wszystkich danych o których wspomniałem na innym dysku. Jakiego będę musiał użyć programu? Pozdrawiam.

Rim
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli chcesz mieć możliwość  w danym momencie przywrócić system i dane z tej kopii na innym dysku ?

Efemeryczny
komentarz
komentarz

Dokładnie.

Rim
komentarz
komentarz

W takim razie dobrym  i darmowym  programem będzie Clonezilla (możesz utworzyć obraz całego dysku lub danej partycji  instrukcje znajdziesz w google)

 
hixmen
komentarz
komentarz

Albo też darmowy i też w postaci iso do wypalenia na cd czy z komplikowania na usb np. poprzez yumi. Program prosty może nawet bardzej intuicyjny jak clonezilla a dla rozeznania można zobaczyć opisy do jednego i drugiego w internecie. A programem o który mi chodzi to http://www.linuxportal.pl/newsbar/redo-backup-and-recovery-1-0-4-id139203  Autor sam przeczyta i wybierze który lepiej pasuje. Są inne ale to już wybór autora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.