x-kom hosting

Adobe Photoshop

mikser99
utworzono
utworzono

Witam. Po pierwsze jeżeli to zly dział to proszę o przeniesienie do poprawnego dzialu.
Mój problem jest taki. Otóż miałem zdjecia na kompie od 3 lat wszystko transportowalem z komórki czy aparatu poprzez właśnie ten program. I jeszcze 3 miesiące temu pewno partię zdjęć oglądałem a teraz w ogóle nie mam ich na komputerze ani komórce aji na plytce bo wszystko z kompa przegrywalem na plyty. Albo to usunolem albo nie wiem. Lecz w Adobe Photoshop jest taki kalendarz po prawej stronie i tam jest wszystko pokazane w jakim dniu ile zdjęć przenioslem i przy tym male ikony tych oto zdjęć. Moje pytanie to czy da sie je odzyskać ? Jestem zielony w tym. Proszę o szybko odpowiedź. Z góry dziękuję.

Gość
komentarz
komentarz

cofnij/przywróc system windwos albo użyj "recuva" program do przywracania plików z kosza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.