x-kom hosting

dokuczliwy blue screen

mucek1998
utworzono
utworzono

Witam ;>

Od pary dni prześladuje mnie blue screen pojawia się on podczas wyłączania laptopa(laptop zamiast wyłączyć się tylko się resetuje) oraz podczas grania w gry(głównie chodzi o league of legends).Jestem pewień że jest on spowodowany kartą graficzną.

Laptop fujitsu simens amilo 1536 

Karta graficzna rodeon x1400

Windows 7 home premium 32 bit(wcześnie był win xp pro i problemów nie było)

Proszę o pomoc i z góry dziękuje :D

wojtek61996
komentarz
komentarz

A co dokładnie piszę ?

zrób jakieś zdjęcie i wstaw :)

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdz temperatury podzespołów pod obciążeniem za pomocą programu HWmonitor.

Wrzuć na jakiś upload spakowane pliki z folderu Minidump.

mucek1998
komentarz
komentarz

A co dokładnie piszę ?

zrób jakieś zdjęcie i wstaw :)

 

Sprawdz temperatury podzespołów pod obciążeniem za pomocą programu HWmonitor.

Wrzuć na jakiś upload spakowane pliki z folderu Minidump.

zdjęcie blue screena wstawie pod wieczór ,a tu masz temperatury ;>


A w floderze "minidump" nie mam żądnych spakowanych plików.Jest ich 6 i są one o rozszerzeniu DMP ,ale nie mogę ich otworzyć.


A co dokładnie piszę ?

zrób jakieś zdjęcie i wstaw :)

tu masz tego blue screena ,odrazu mówie że ten plik "ati2dvag.dll" jest od karty graficznej :D

Youki
komentarz
komentarz

Musisz je spakować i wstawić na upload. Same się nie spakują.

 

To są temperatury w spoczynku czy pod obciążeniem ?

 

Przeinstaluj dokładnie sterowniki od karty graficznej.

mucek1998
komentarz
komentarz

Musisz je spakować i wstawić na upload. Same się nie spakują.

 

To są temperatury w spoczynku czy pod obciążeniem ?

 

Przeinstaluj dokładnie sterowniki od karty graficznej.

temperatury są pod obciążeniem ,a sterowniki do karty graficznej są najnowsze i nie moge ich przeistalować. Mógłbyś mi dokładnie wytłumaczyć co i jak mam zrobić z tym folderem mini dump?

Youki
komentarz
komentarz

W folderze minidump masz pliki. Tworzysz nowe archiwum, dodajesz do niego te pliki, wrzucasz na jakiś upload/dysk internetowy i podajesz mi link, abym mógł je pobrać.

mucek1998
komentarz
komentarz (edytowane)

W folderze minidump masz pliki. Tworzysz nowe archiwum, dodajesz do niego te pliki, wrzucasz na jakiś upload/dysk internetowy i podajesz mi link, abym mógł je pobrać.

Nie wiem o co chodzi .nie moge zrobić nowego archiwum i mam wrażenie że sam sobie z tym nie poradze ,chyba njlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie informatyka ,dzięki za pomoc ;D


W folderze minidump masz pliki. Tworzysz nowe archiwum, dodajesz do niego te pliki, wrzucasz na jakiś upload/dysk internetowy i podajesz mi link, abym mógł je pobrać.

podczas próby dodania plików do nowego archiwum pojawia mi się odmowa dostępu nie wiem co mam robić :(

Youki
komentarz
komentarz

To wrzuć tylko sam najnowszy plik na jakiś upload. 

mucek1998
komentarz
komentarz

To wrzuć tylko sam najnowszy plik na jak

 

To wrzuć tylko sam najnowszy plik na jakiś upload. 

Nie moge uploadować plików z powodu braku dostępu ,w tym wypadku już tylko pomoc inforamtyka pomoże :D

Youki
komentarz
komentarz

Jak to nie możesz ? 

 

Chcesz to płać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.