x-kom hosting

Telefon do 600 zł

away666
utworzono
utworzono

Witam jaki telefon polecicie mi do 600 zł. Najlepiej coś z systemem android, ios,  windows. Wydaje mi się, że windows najlepszy, ale nie zbyt się na tym znam fajnie jak by ekran był dość duży. 

Youki
komentarz
komentarz

Nowy czy używany ? 

 

Do czego będzie Ci służyć ? 

away666
komentarz
komentarz

Najlepiej nowy. Szczególnie do internetu fb i te sprawy jeszcze fajnie by było jak by miał dobry aparat 

Youki
komentarz
komentarz

Możesz poszukać na allegro prawie nowej Lumii 720 w tej cenie. Ekran 4,3 cala, dobry aparat główny oraz w miarę przyzwoita bateria. 

Darconis
komentarz
komentarz

Ja polecam samsung galaxy ace 2, sam go posiadam i jestem zadowolony.

Youki
komentarz
komentarz

Dlatego 

 

 

 

Telefon pochodzi z zagranicy, wysyłka w 3-4 dni rob. Dostawa w ciągu 14-40 dni rob,
zazwyczaj w ciągu 25 dni po wysłaniu. W przypadku odprawy celnej, wszystkie koszty pokrywa kupujący. Cena telefonu nie zawiera podatku celnego. Ale paczka zadeklarowana jako present i potrzebuje opłat celnych tyłko w 10% przypadków
away666
komentarz
komentarz

Da mi ktoś link, gdzie mógłbym kupić najlepiej jak najtaniej (czarny kolor) i żebym się nie nadział na nic 


http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-520-black-gw24m-gratis-wys24h-i3924021966.html Mogę spokojnie zamówić tutaj czy znowu jest jakiś haczyk, którego nie widzę 

jnocctcop
komentarz
komentarz

jak już nokia 520 to zobacz htc 8s bo lepszy ekran ma , oraz dużo lepiej sie prezentuje

away666
komentarz
komentarz (edytowane)

a coś z xperi ? 

  • 2 tygodnie później...
Agito.pl
komentarz
komentarz

Możemy polecić Ci telefon Sony Xperia J, Spełnia on Twoje wymagania cenowe i sprzętowe. Urządzenie posiada 4GB pamięci wewnętrznej oraz 512 MB pamięci RAM, Ma wgrany system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Bateria długo wytrzymuje a zamontowany aparat fotograficzny jest całkiem niezłej jakości. Zdecydowanie rekomendujemy zakup tego urządzenia. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.