x-kom hosting

Jakie urzadzenie wielofunkcyjne kupic?

damian8063
utworzono
utworzono

Witam! Mam zamiar zakupic urzadzenie wielofunkcyjne. Mysle nad wyborem od Canona albo HP. Co o tym myslicie? Ktora firma lepsza a moze jeszcze jakas inna? Kwota jaka zamierzam przeznaczyc to tak do 350zl.

exportez
komentarz
komentarz

w grę wchodzi oczywiście urządzenie atramentowe i ma być nowe ,tak?

w hp wymieniasz tusz razem z głowicą

w canonie sam tusz (głowica zasycha drukarka do wyrzutu) gdyż głowica to połowa ceny drukarki

damian8063
komentarz
komentarz

w grę wchodzi oczywiście urządzenie atramentowe i ma być nowe ,tak?

w hp wymieniasz tusz razem z głowicą

w canonie sam tusz (głowica zasycha drukarka do wyrzutu) gdyż głowica to połowa ceny drukarki

tak atramentowa i nowa. Ale czemu ta glowica zasycha? jest na to jakas regula? i jaka jest roznica cen tuszy dla HP i Canona? :)

exportez
komentarz
komentarz

hp jest zawsze doższy a to ze względy że ma wbydowaną głowicę z dyszami, w canonie jak pisałem wymieniasz tylko wkład z tuszem

Nie mówię że ci zaschnie tylko w razie czego jak używasz zamienników

dobrym wyborem na dzień dzisiejszy jest brother

damian8063
komentarz
komentarz

a glowica zasycha glownie w przypadku korzystania z zamiennikow czy na oryginalnych tuszach tez sie tak dzieje?

exportez
komentarz
komentarz

przy zamiennikach lub gdy samemu nabijasz słabej jakości tuszem i mało drukujesz

ja ten temat przerabiałem kilka lat aż w ubiegłym roku zakupiłem laserówkę kolor i jak narazie wszystko OK a mało drukuję

damian8063
komentarz
komentarz

Chyba zdecyduje się na HP. Jeszcze takie jedno pytanie. Dzisiejsze drukarki podłącza się przez kabel USB tak?

exportez
komentarz
komentarz

usb lub wifi

damian8063
komentarz
komentarz

A czy w HP nie zasycha się tusz?

exportez
komentarz
komentarz (edytowane)

nie ma reguły przy zamiennikach czy to hp czy canon czy lexmark

trzeba się liczyć że zamienniki ogólnie przy małej ilości druku lubią zasychać

Edytowane przez exportez
pozioma92
komentarz
komentarz

Oryginał 3miesiące i raczej nie zaschnie, a zamiennik już tak

exportez
komentarz
komentarz

Oryginał 3miesiące i raczej nie zaschnie, a zamiennik już tak

jak najbardziej zgadzam się

a może warto pomyśleć o laserówce rok nie używasz i wszystko sprawne, no chyba że będzie stała w wilgoci zbryli się toner

damian8063
komentarz
komentarz

czyli jak zamierzam rzadko drukować to po prostu kupować oryginalne tusze i będzie ok, tak?

pozioma92
komentarz
komentarz

Nikt Ci gwarancji nie da że nie zaschnie, ale raz na miesiąc chyba nie jest trudno puścić jedną stronę. 

damian8063
komentarz
komentarz

Nikt Ci gwarancji nie da że nie zaschnie, ale raz na miesiąc chyba nie jest trudno puścić jedną stronę. 

No wiem, i tak też będę robił :)

exportez
komentarz
komentarz

na oryginałach dużo mniejsze prawdopodobieństwo zaschnięcia tuszu, choć przy atramentach tego w 100% nie da się wykluczyć

Dżony2
komentarz
komentarz

Można powiedzieć, że jestem świeżo po "teście" Brothera DCP-J4110DW. Jako drukarka, skaner działa bardzo płynnie. Czekam jeszcze na to, jak jest wydajna,ale tego się pewnie dowiem za jakiś czas. Bynajmniej pierwsze wrażenie pozytywne. Macie swoje opinie na temat tej drukarki?

Arsa_pl
komentarz
komentarz

Generalnie urządzenia Brothera cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników,Twoja tylko to potwierdza,z jakością wydruku jak i zamiennikami tuszy nie bedzie żadnego problemu,wiec moim zdaniem warto.

Dżony2
komentarz
komentarz

Kiedyś miałem Brothera i nie byłem do końca zadowolony, ale ten, który podesłałem to już jest inna technologia. Może z pewnością konkurować z Hp czy Canonem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.