x-kom hosting

Szukam sterowniki do dźwięku

Drynga
utworzono
utworzono (edytowane)

poszukuje sterowników do pierwszej karty dźwiękowej, nie ogarniam strony do której odsyła mnie EVEREST. Prosił bym link do instalki albo, coś z góry dzięki. :palikot:[attachment=29030:Karta.bmp]

torreado
komentarz
komentarz

Skorzystaj z tego.

Gość
komentarz
komentarz

Podaj nazwę płyty głównej..i nie instaluj wymienionego wyżej badziewia..

torreado
komentarz
komentarz

Badziewia ? Miałeś do czynienia z tym programem, czy jedynie oglądałeś zrzuty ekranu ...

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

daruj sobie...
SiS 7012 Audio Driver (Win. 95, 98, XP, ME, 2000, 2003)
P.S -formatowałeś ostatnio komputer? stawiałeś system? instalowałeś jakieś oprogramowanie? czy po instalacji Win XP zainstalowałeś sterownik chipsetu płyty głównej? jaki servis pack posiada Twój Windows :SP 2 czy SP3?

Drynga
komentarz
komentarz

no program od kolegi nie pomógł tylko jakiś szajs mi teraz wyskakuje, tak formatowałem ggo wczoraj i stawiałem nowy system, sterowniki do chipsetu same się zainstalowały mam XP 32 bit SP3

torreado
komentarz
komentarz

Daj zrzut ekranu z menedżera urządzeń - trochę dziwi mnie fakt, że program niczego nie znalazł. Jeżeli chodzi o ten "szajs", który Ci wyskakuje - to nie trzeba było go instalować razem z programem (w instrukcji, którą podałem była o tym wzmianka, ale widać nie czytasz).

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

no program od kolegi nie pomógł tylko jakiś szajs mi teraz wyskakuje, tak formatowałem ggo wczoraj i stawiałem nowy system, sterowniki do chipsetu same się zainstalowały mam XP 32 bit SP[background=#ffffff].....[/background]

podaj dokładną nazwę płyty głównej.

i odinstaluj super program SlimDrivers 2.2.32705 - najlepiej zrób to w trybie zaawansowanym za pomocą Revo Uninstaller 1.95 - następnie przeczyść rejestr systemowy z wadliwych wpisów CCleaner-em
Jeżeli to nie pomoże zainstaluj AdwCleaner 3.017 - wykonaj skanowanie następnie usuń - restart kompa
Drynga
komentarz
komentarz (edytowane)

szajs już usunąłem, system czysty Nazwa płyty głównej Asus P5SD1-FM2 (FSC OEM) (3 PCI, 1 PCI-E x16, 2 DDR DIMM, Audio, LAN, IEEE-1394), po tym dziwnym programie zrobiło się takie coś [attachment=29032:Realtek.bmp]

Drynga
komentarz
komentarz

2gi link nie działa 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

99% takich programów do driversów to syfy spowalniające kompa bo skupia sie na szukaniu aktualizacji a kto wie co jeszcze robi,
"DRIVER PACK SOLUTION" sprawdzony program od Microsoft :)
co prawda tez sie wpycha ale bez przesady ;p

Drynga
komentarz
komentarz (edytowane)

właśnie dowiedziałem się na własnej skórze co takie programiki tak naprawdę za syf ściągają i instalują, dobrze że miałem adwcleaner :) mam pytanie, jak zainstalować te sterowniki które mam zainstalować jako 1 ?, są tam jakieś pliki ale nie widzę nigdzie setup

Drynga
komentarz
komentarz

dobrze ale jak go zainstalować

Gość
komentarz
komentarz

daj mi 5 min. i nic na razie nie instaluj

Drynga
komentarz
komentarz

okej

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.softwarepatch.pl/idx/469/779/1808.html - wejdź tutaj pobierz te ,w środku po rozpakowaniu będzie plik instalacyjny SETUP ,te wcześniejsze mają tylko aktualizacje wpisów rejestru

Drynga
komentarz
komentarz

a te 2 pozostałe normalnie instalować ?

Gość
komentarz
komentarz

jak zainstalujesz  ten czyli AUDIO - restart kompa - wejdź w Menadżera Urządzeń - zobacz czy jest OK


to jest notebook czy komputer stacjonarny ? zresztą obydwa produkowane przez Fujitsu Siemens - dlatego tak trudno znaleźć do nich sterowniki ,płyta główna i owszem produkcji ASUSA ,niestety na  stronie producenta nic nie znajdziesz dlatego to tak długo trwa...
 

torreado
komentarz
komentarz

@metoo89 jak się robi wszystko na zasadzie "next, next" i nie czyta w co się klika to później takie są efekty.

Drynga
komentarz
komentarz (edytowane)

nie no nie ma problemu :) już sprawdzam z góry dzięki :D

 

podczas instalacji 1 sterownika wyskakuje taki błąd [attachment=29041:Błąd.bmp] a jeszcze później taki [attachment=29042:Błąd2.bmp] i instalacja się wyłącza

Drynga
komentarz
komentarz (edytowane)

i działaa :) dziękuje za wielką pomoc, ostatni program/sterownik zadziałał, jeszcze raz bardzo dziękuje temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.