x-kom hosting

Instalacja gier, a słuchanie muzyki.

Regalaria
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mój problem wygląda następująco, otóż od pewnego czasu podczas każdej próby instalacji gry mój napęd jej nie czyta, podczas kiedy wkładam płytę z muzyką normalnie odtwarza jej zawartość. Nie wiem czym jest to spowodowane, jeżeli wy mi w ostateczności nie pomożecie oddam komputer do naprawy. :) Z góry dziękuję za pomoc.

 

//EDIT

Jeszcze w momencie kiedy wchodzę w panel sterowania "dodaj program"  po chwili oczekiwania wyskakuje mi komunikat: "System Windows nie może zlokalizować programu instalacyjnego. Kliknij przycisk Wstecz, aby spróbować ponownie lub przycisk Przeglądaj, aby ręcznie znaleźć program instalacyjny." Jako że na komputerach mało co się znam może wy mi pomożecie? :)

lukee8
komentarz
komentarz

A czasem muzyki nie masz na płytach CD a gry na DVD? Nowy naped to 20zł wiec smiech isc z tym do informatyka gdzie cie skroja jak tupolew brzoze.

torreado
komentarz
komentarz

Spróbuj zaktualizować firmware do napędu - nie zaszkodzi, a może pomóc ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.