x-kom hosting

Problem z usunięciem Vista Inspirat 2

airdamien23
utworzono
utworzono

Co prawda usunołem Viste Inspirat 2 ale wszystko spoko ale zostały mi ikony folderów, mój komputer, kosz, moje miejsce sieciowe na pulpicie a folderów wszędzie zostało to samo. Jak mam to usunąć Proszę o pomoc

Madern
komentarz
komentarz

Napraw pliki płytką

airdamien23
komentarz
komentarz

W jaki sposób ?

mXm
komentarz
komentarz

Płytką z Windowsem ;) bo na niej bedą pliki które zostały uszkodzone :)

A tak wogóle to po co to instalujesz przeciesz to jest shit :/ kompa może nie zamula jak Transformation Pack ale widzisz co sie dzieje... psuje Ci pliki :/

airdamien23
komentarz
komentarz

A można by jaśniej jak mam to zrobić żebym sobie systemu nie zwalił ?

Madern
komentarz
komentarz

Wszystko jest w dziale FAQ, wystarczy poszukać ale niech ci będzie

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=12276

airdamien23
komentarz
komentarz

A czemu niechce mi się zainstalować tylko zatrzymało mi się. U niektórych osób wszystko działa przykład na tym forum

http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=32278

Bardzo bym chciał zmienić wygląd systemu XP na VISTE. Proszę o pomoc :mellow:

Gość
komentarz
komentarz

Może trefny plik , zassaj z innego źródła , może jest jakaś kolejna część z poprawką to ściągnij ją

Nocturn
komentarz
komentarz

Masz SP2? bo jest wymagany do instalacji tej nakładki :)

Vigo
komentarz
komentarz

Dokładnie wg mnie to też wina braku Service Pack 2

airdamien23
komentarz
komentarz
Dokładnie wg mnie to też wina braku Service Pack 2

Service Pack 2 mam. Proszę o pomoc bo niewiem jak przwrócic ikony z XP normalnie zeby wszystko było dobrze

danielmaxer
komentarz
komentarz

włączasz kompa

wkładasz płyte z windowsem xp

bierzesz instaluj

i tam wybierasz uaktualnij

i pużniej wciskasz tylko dalej....

i po sprawie

airdamien23
komentarz
komentarz
włączasz kompa

wkładasz płyte z windowsem xp

bierzesz instaluj

i tam wybierasz uaktualnij

i pużniej wciskasz tylko dalej....

i po sprawie

Ok wszystko dobrze lecz pojawia mi się błąd ze nie mozna skopiować jakiegos pliku i dałem ponów próbe z 4 razy i nic jest jeszcze pomiń plik ale moga wystepować błędy tak pisze bo pokazuje sie informacja jak dam pomin plik i jeszcze jest zakończ niestety.

Co mam zrobić ?

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

A spróbój tak :

PPM na pulpicie > właściwości > pulpit > dostosuj pulpit > po kolei na każdą ikone i przywróć domyślną

aXE
komentarz
komentarz

Najpierw sie mnie pytasz jak zainstalować VI2 a teraz piszesz, że chcesz odinstalować :? Odinstaluj VI2 i programem CCleaner wyczyść śmieci z kompa i wszystko powinno być ok :)

bagish
komentarz
komentarz

Tak jak napisał PeTH usuń za pomocą CCleaner lub przywróć system albo jest jeszcze 1 możliwość usuń ten program i odśwież ikony :D.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.