x-kom hosting

Usuwanie partycji z programem EaseUs

animking
utworzono
utworzono
Mam dwie partycje na komputerze, dwie z Windows Vista a używana jest tylko jedna, ta z Dysku C (sprawdziłem za pomocą Easy BCD)
 
Więc chciałbym usunąć partycję z dysku D za pomocą EaseUs Partition Master i teraz pytanie, czy to jest bezpieczne ?
Wrzucam grafikę z głównego menu tego programu, pytam bo jeśli chodzi o takie rzeczy to jestem kompletnym laikiem :<<
hadm.jpg

student229d
komentarz
komentarz

No partycje D - nie-systemową - zawsze można bezpiecznie usuwać i nie będzie żadnych kłopotów pod warunkiem, że nie masz żadnego oprogramowania na tej partycji ale sam system będzie działał cały czas mimo tego formata. Zależy po co Ci to? Bo jak dla zwiększenia partycji systemowej to raczej bym zostawił obie. Bo system Ci padnie, będzie trzeba formata robić to dane typu filmy, muzyke, gry itd będzie miał na D:\

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.