x-kom hosting

Tablet 10" do 900zł

sikorbs
utworzono
utworzono

Witam!

Poszukuję tableta do 900zł, ważne jest to, aby miał minimum 10". Będzie go używać moja mama. Od razu można się domyśleć, że jego główne zadania to wiadomości, allegro, ploty, fora, dziennik elektroniczny (niestety), youtube. Da się wypatrzeć coś firmowego? (Asus, Samsung, Acer, ewentualnie GoClever) 

 

Z takich innych szczegółów to:

 

-aparat 

-karta sd wbudowana lub slot na micro SD 

-możliwość podłączenia klawiatury USB 

 

 

Czekam na propozycje, pozdrawiam :)

Youki
komentarz
komentarz

Z 3G czy bez ?

sikorbs
komentarz
komentarz

Nie potrzeba, mam Wifi w domu.

Youki
komentarz
komentarz

Myśle, że tutaj dobrą propozycją będzie Asus MeMo Pad 10. W miarę w porządku wykonanie, plastiki jakościowe złe nie są.

Ekran to typowy średniak w tej cenie, jednak myśle, że nie będzie problemu.

Tutaj spokojnie wystarczy do wyżej wymienionych zastosowań.

 

Inną ciekawą opcją jest Lenovo S6000, co prawda jest, z modemem 3G, ale to również bardzo interesującą propozycja w tej cenie. Zawsze można dokupić kartę Aero2 i mieć to jakieś zabezpieczenie, jakby była jakaś awaria czy coś. 

Jakość wykonania oraz użytych materiałów jest na wysokim poziomie, bateria sprawuję się całkiem w porządku. 

Z ciekawostek dodam, że nakładka od Lenovo usuwa całkowicie menu z aplikacjami jak to jest w innych wersjach androidach. Po prostu wszystkie ikonki są na pulpitach, coś a'la iOS. 

 

Z ciekawostek pokaże jeszcze Lenovo Yoga B8000. Jeśli chodzi o jakość wykonania i użytych materiałów to tak jak wyżej. Ciekawym rozwiązaniem jest podpórka, która umożliwia swobodne umieszczenie urządzenia w kilku różnych płaszczyznach, co w większości przypadków poprawia komfort pracy. Dodatkowo bateria w tym modelu jest także "na plus". Niestety cena jest także większa. 

  • 3 tygodnie później...
Agito.pl
komentarz
komentarz

Również polecamy wspomniany wcześniej tablet Lenovo IdeaTab S6000. Co prawda przekracza on odrobinę Twój budżet, ale warto zainwestować więcej, żeby cieszyć się lepszym sprzętem. Urządzenie  posiada ekran dotykowy 10.1 cala, wgrany system Android 4.2. JellyBean, matrycę IPS, zamontowane dwie kamery. Łączność możesz nawiązać przez WiFi, 3G oraz Bluetooth 4.0. Tablet ma również wbudowany czytnik kart Micro USB.Urządzenie prezentuje się bardzo ładnie, ma elegancki minimalistyczny wygląd, z pewnością spodoba się Twojej mamie

ziajaxoxo
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja polecam zainwestować więcej o wziąć Samsunga. :P
Mam już długo i jestem zadowolony.

[url=http://carlo-buccola.pl]Kurtki skórzane męskie i damskie[/url]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.