x-kom hosting

Wyświetlanie danych o wszystkich modyfikacjach prezentacji - PowerPoint 2010

Bruce666
utworzono
utworzono

Witam

Jak w temacie

Potrzebuję dość pilnie informacji na temat, czy jest możliwość wyświetlenia pełnej historii modyfikacji prezentacji od chwili jej utworzenia do ostatniego zapisania tzn. wszystkie zapisy każdego dnia. Potrzebne mi to jest, ponieważ muszę udowodnić nauczycielce, że prezentacja nie została ściągnięta z internetu...

 

Istnieje taka opcja? Jedyne co udało mi się wyciągnąć, to to, że została utworzona 16.01.2014 o 23:11:07 a ostatnio zapisana 19.01.2014 o 12:50:42.

 

Pomożecie? Potrzebuję to jak najszybciej.

 

Pozdrawiam

 

MS Office 2010

kamillm
komentarz
komentarz

czy jest możliwość wyświetlenia pełnej historii modyfikacji prezentacji od chwili jej utworzenia do ostatniego zapisania

 

Z tego co mi wiadomo, takiej pełenj historii zamian nie będzie. Możesz ewentualnie dokopać się do nazwy twórcy dokumentu oraz daty utworzenia pliku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.