x-kom hosting

Podzielmy sie opłatkiem... ;)

naekana
utworzono
utworzono

08480919777bb22e.jpg

Zwerg-amComputer.gif

GoBi
komentarz
komentarz

Przyłączam sie do słodziutkich życzonek naekany... Życze wszystkim userom/userkom zdrowych i przeimprezowych świąt :) Bo życie jest jedną wielką zabawą - pamietajcie o tym :hahaha:

Sean
komentarz
komentarz

ja sie nie będe tak rozkręcał...poprostu kasy, szczęscia i seksu...bardzo ładne życzonka naekana...aż męczą mnie wspomnienia z tamtego sylwestra

Axel
komentarz
komentarz

Też się podpisuje obiema rękami pod życzeniami ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Wszystkiego najlepszego!!!

Alherein
komentarz
komentarz

Nie jestem kimś waznym na forum ale chce zyczyć wam wszystkim wszystkiego naj. Za waszą prace, wiedze informatyczną, i sposób w jaki utrzymujecie forum że jest tak przyjemne.

P.S nie zchlejcie się w sylwka za bardzo. :rolleyes:

DoGeR
komentarz
komentarz

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) w Nowym Roku

mat159
komentarz
komentarz

Wszystkiego dobrego, obysmy nie byli gorsi niz jestesmy :)

Fallen
komentarz
komentarz

Panom zycze zeby nie zalali przypadkowo nigdy:P Życze wszystkim zeby szybko tanialy nowe czesci do kompow:P I zeby swieta wam fajnie zlecialy :)

Saper
komentarz
komentarz

Wszystkiego Najlepszego ;)

Miłych i wesołyś świąt i hucznego sylwka :D

nokia
komentarz
komentarz

Sniegu po pachy smacznej kielbachy prezentow kupe rozgi na dupe do nieba choinki i wedzonej szynki oraz szczesliwego wskoku do nowego roku.

Kamilosław
komentarz
komentarz

duzo zdrowia, szczescia, wymarzonego komputera i seksu xD

Popek
komentarz
komentarz

To pierwsze życzenia naekany mi się najbardziej spodobało :D

Własciwie życze wszystkim, prezentów wielkości Polski, i najbardziej szalonej Party of New Year :P

Martyn
komentarz
komentarz

Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały wsysckie potrawecki. Mrozicku, śniezycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Święta i w Nowym Rocku!

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Powiedz sobie głośno to zdanie: Yena mana una u una in a ya howg!

Przejdź dalej, dopiero jak to powiesz >>>

Nie oszukuj >>>

Już??>>>

No to właśnie odmówiłaś indiańską modlitwę, w której wyrzekasz się seksu przez 10 lat.... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

aXE
komentarz
komentarz

Dołączam się do życzeń neanki :) Kocham was ludzie xD :) :milosc2:

Gość
komentarz
komentarz

Chciałem Wam wszystkim życzyć Zdrowych i Pogodnych świąt Bożego Narodzenia, Wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia wszystkich małych i wielkich marzeń. Wszystkiego Najlepszego.

lukas00000
komentarz
komentarz

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!

mikrus
komentarz
komentarz

właśnie wyjeżdżam na święta i chciałbym życzyć wszystkim ludzikom na forum (i nie tylko) zdrowych i wesołych świąt. Dużo prezentów no i porządnej zaspy na dworze (no bo co to za święta bez śniegu :P)

Do zobaczyska po świętach :)

snip91
komentarz
komentarz

Chciałbym życzyć wszystkim userom tego forum zdrowych i wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku ;) No i oczywiście kupna wymarzonych kompów... :P

Saper
komentarz
komentarz

http://www.uhh.pl/?str=&kod=U2FwZXI=

:)

Jeśli nie wejdzie za pierwszym razem należy odświeżyć ;)

Dziniu
komentarz
komentarz

Osobiście życzę wszystkim użytkownikom WESOŁYCH ŚWIĄT :rolleyes: Życzę wszystkim użytkownikom aby w te święta nie dostali ostrzeżenia a ekipie zarządzającej życzę tego aby mogli te święta spędzić w dobrej atmosferze ponadto życzę wszystkim zdrowia i szczęścia a nadchodzącym roku i żeby forum wróciło na 1 miejsce w Google :) Ode mnie to tyle pozdrawiam wszystkich WESOŁYCH ŚWIĄT!

http://rodzinnastrona.ovh.org/bozenarodzenie/2.htm

Marooooo
komentarz
komentarz
dudeck
komentarz
komentarz

W te nadchodzące święta Bożego Narodzenia, życzę wszystkim zakończenia tego co stare i złe, a rozpoczęcia nowych dobrych dróg i celów. Niech w każdym narodzi się Chrystus, który zawsze pomoże w czynieniu dobra, bo przez dobre uczynki budujemy sobie raj już tu na Ziemi.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.