x-kom hosting

Strona która zbiera informacje o pracownikach

trophy250
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Mam zamiar zrobić stronę na której będą mogli logować się użytkownicy i wpisywać codziennie potrzebne dane. Czyli kończy się dzień pracy z jednego mojego pracownika i po pracy musi się zalogować na mojej stronie i wpisać potrzebne dane (co i ile zrobił, gdzie pracował, ile godzin, itp...) Wiecie o co chodzi? :) I właśnie nie wiem jak to zrobić, może jest jakiś gotowy skrypt?

Sadysta
komentarz
komentarz

To ma być na serwerze ? czy lokalnie na komputerze ? baza ma być w txt/php/sql/xml ? w jakim języku to ma być napisane ?

  • 4 tygodnie później...
leggo
komentarz
komentarz

Jako index wstawiasz stronę z logowaniem (identyfikator osoby i hasło) - gotowe skrypty logowania znajdziesz bez problemu w google.

Następnie tworzysz formularz pozwalający na wpisanie odpowiednich danych (http://www.tutorialspoint.com/html/html_forms.htm) i przycisk zapisujący dane z formularza do bazy lub pliku (np. [b]fwrite[/b]).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.