x-kom hosting

.avi do .avi

Sebastian Skrzypek
utworzono
utworzono

Mam w mojej bibliotece filmów kilka w formacie .avi. Nie są one uszkodzone. Otóż część z nich daje się wgrać i działa bez problemowo na moim odtwarzaczu MP4 (Creative Zen Vision: M).

Niestety jakieś 40 % nie daje się wgrać bo wyskakuje napis mówiący, że "Format pliku nie jest przyjmowany przez odtwarzacz" (przetłumaczone z angielskiego).

Gdy próbuję konwertować dodanym do niego programem, to zawsze wyskakuje błąd, że nie można tego skonwertować.

Sądzę, że jest to pewnie sprawa kodeków, które zostały użyte do stworzenia pliku .avi. Moje pytanie brzmi:

Czy ktoś mógłby podać link do programu, który by konwertował z .avi do .avi ale tak, żeby to drugie dało się odtworzyć na Zenie??? Jeśli jest to jakiś skomplikowany proces, to prosiłbym o instrukcję wykonania.

Z góry dziękuję

zigi123
komentarz
komentarz

Kiedys slyszalme ze jest cos ja Aviconvert albo sciagnij sobie mp4converter

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Narazie probuje konwertowac w mp4converter, ale...

...czy moze ktos mi podac link do programu konwertujacego ale pelnej wersji????

bo ten mp4c to tylko demo jest i tylko 50% filmu konwertuje, a aviconvert dodaje napis do filmu ;(

@Dopisane:

Zalezaloby mi, żeby to jednak na .avi konwerowało, a nie na .mp4

@Dopisane:

Moze konwertować na VCD. Tylko proszę o pełną wersję!!!

tzar
komentarz
komentarz

Ja używam VirtalDub-a potrafi on robić cuda i nie raz mi pomógł a do tego jest darmowy...

Pod spodem link do najnowszej wersji:

VirtualDub 1.7.7

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

To, że VirtualDub jest dobry to wiem. W sumie nie pomyslałem o tym programiku, ale w zwiazku z nim przydałaby mi się instrukcja jak to zrobić. Bo to prawda, że może zdziałać cuda, ale nie jest to łatwy program, a ja na pracy z multimediami nie znam się w najlepiej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.