x-kom hosting

Vista a mój laptop

vaxtor
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam kupiłem używany laptop i ma naklejkę licencyjną Windows Vista czy na tym sprzęcie warto instalować Viste i czy to legalne

procesor:  INTEL CORE 2 DUO 2,53 GHz !!! P8700

Ram: 4 GB DDR3

k. graficzna:  INTEL 4500MHD

Gość
komentarz
komentarz

daj sobie spokój z vista,jest nie stabilna i często robi duże problemy,widzę ze masz 4gb ramu także polecam windows 7 ultimate x64 

cinomatic
komentarz
komentarz

Jeżeli użyjesz w trakcie instalacji klucza Windowsa Vista to jest to legalne bo przecież masz do niego naklejkę.

 

Czy się opłaca to inna sprawa.

Bo bardziej wydajnym OSem jest napewno Windows 7.

vaxtor
komentarz
komentarz

Na prawdę Vista jest taka zła ? 

cinomatic
komentarz
komentarz

Zła to pojęcie względne.

Natomiast rewelacji nie ma :P

HeadHunt
komentarz
komentarz

Ja mam Viste już od dawna. Zainstalowałem ją jakieś 2 lata temu na kompie i dopiero teraz jakoś się sypie. Wcześiej nie miałem z nia problemów. Mam nadzieję, ze nie będe musiał jej reinstalować.

Osobiście Viste moge Ci polecić. Na twoim laptopie spokojnie ją odpalisz. Swego czasu zainstalowałem ją laptopie lenovo thinkpat t61 series. I chodziła bardzo dobrze.

vaxtor
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo chodzi mi o to że mam licencję na Vistę a szkoda mi kasy na win 7 czy coś laptop ma mi służyć do internetu czyli Facebook, gg, Youtube i skype czasem zobaczyć jakis film i tyle 

cinomatic
komentarz
komentarz

A to spokojnie Ci wystarczy i mimo wszystko lepiej go zostawić niż zmienić OS :P

HeadHunt
komentarz
komentarz

Bo chodzi mi o to że mam licencję na Vistę a szkoda mi kasy na win 7 czy coś laptop ma mi służyć do internetu czyli Facebook, gg, Youtube i skype czasem zobaczyć jakis film i tyle 

 

To jak masz licencje, to szkoda by było system zmieniać, Do tego Vista na laptopie wystarczy. :)

vaxtor
komentarz
komentarz

Dzięki panowie za rady elo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.