x-kom hosting

Vista Sp2- Komputer sie nie wlacza!

PerrytPL
utworzono
utworzono

Witam, mam problem ostatnio zrobilem update systemu Vista do Sp2. Po wlaczeniu instalacji sp2 okazalo sie że wymagane jest zainstalowanie dodatku sp1.Pobralem Sp1, zainstalowalem.. Komputer uruchomił sie ponownie i wszystko wydawalo sie ok. Potem zaczalem instalowac dodatek sp2, i tu zaczely sie problemy.. Po zainstalowaniu dodatku komputer uruchomil sie ponownie (tak jak w poprzednim przypadku). Potem nieoczekiwanie komputer niechcial sie wlaczyć. Zawieszał sie na poziomie ladowania windowsa. Myslalem na poczatku że to normalne że po updacie lecz gdy komputer ladowal sie dlużej niż 30 minut zaczelo sie to robić podejrzane.

 

Teoretycznie najprościej byloby wejśc w tryb awaryjny i usunąć sp2, lecz tu kolejny problem tym razem siedzący głebiej. Mianowicie ze wzg. na (podobno) przestarzaly BIOS, zablokowane mi zostaly wejscia usb podczas wlaczania komputera. Klawiatura podczas wlaczenia nie dziala wiec w żaden sposob nie moge wybrać systemu awaryjnego :(

 

Jestem po prostu uziemiony, odrazu zaznaczam że wina nie leży w klawiaturze czy w wejściach USB ,ponieważ gdy komputer sie wlaczy i dojdzie do poziomu pulpitu wszystko dziala. Klawiatura, USB wszystko.

 

Jak mam naprawić komputer ?! Prosze o szybką odpowiedź.

 

 

HeadHunt
komentarz
komentarz

Masz może starą klawiaturę PS2? Powinna działać po podłaczeniu.

PerrytPL
komentarz
komentarz

Działa tylko sekundę podczas włączania komputera :/

torreado
komentarz
komentarz

Z ciekawości zresetuj BIOS i spróbuj raz jeszcze uruchomić system. Bardzo dziwne, że klawiatura na PS2 nie działa....

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

podaj nazwę płyty głównej.. parę słów na temat instalacji systemu Windows Vista - po instalacji wskazane jest zainstalować SP 1 a następnie SP 2 - i tylko w takiej kolejności

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.