x-kom hosting

Blue screen przy włączaniu

ferion
utworzono
utworzono

Witam,

Otóż ja mam takiego bsoda że przy włączeniu komputera pojawia siętaki bsod a wszystko przez aktualizacje które mi popsuły windoswa. Chciałem przywrócić system sprzed aktualizacją i po przywracaniu mi się wyświetla bsod.Co z tym zrobić ??

Youki
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny działa ? 

ferion
komentarz
komentarz

nie ani tryb awaryjny z obsługą sieci,z wierszem polecenia ,nic

Youki
komentarz
komentarz

Próbowałeś naprawe systemu z płytki ? 

ferion
komentarz
komentarz

Można to jakoś naprawić
Raczej nie ma takiej możliwości z takiego. Powodu że mam windowsa spiraconego

Youki
komentarz
komentarz

Tak w ogóle jaki miałeś system zainstalowany ? 

 

Jeśli z tej samej płytki instalowałeś to będzie możliwość,  o ile to nie jakiś starszy system operacyjny.

ferion
komentarz
komentarz

Jest to windows 7 ultimate a z płytki nie zainstalowałem z płyty tylko z pendriva a ten instalator chyb skasowałem

Youki
komentarz
komentarz

To kicha prawdę mówiąc :) 

ferion
komentarz
komentarz

Niom:-\

Youki
komentarz
komentarz

Co to za aktualizacje w ogóle były ? 

 

Zrestartuj jeszcze profilaktycznie ustawienia BIOS'u.

ferion
komentarz
komentarz

to były aktualizacje do  windowsa było ich 199 a jak sie restartuje profilaktyczne ustawienia biosu

Youki
komentarz
komentarz

Wyjmij bateryjkę z płyty głównej na kilka minut.

ferion
komentarz
komentarz

zrobiłem to i nic :/

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli zależy Ci na odzyskaniu jakiś ważnych plików z dysku to jakaś dystrybucja Linux'a, LiveCD i hulaj. 

ferion
komentarz
komentarz

już palić licho te pliki jak bym chciał odinstalować windowssa to jak mam to zrobić nie wchodząc na niego ?

Youki
komentarz
komentarz

Normalnie zrób format, nigdy nie robiłeś ? 

ferion
komentarz
komentarz

nigdy :D jak się go robi ?? w biosie ??

AzoG
komentarz
komentarz (edytowane)

heheh :D ja zawsze na wszelki wypadek trzymam "instalki" systemów żeby w razie czego naprawić a nie formatować :P Tak czy inaczej musisz mieć nagranego windowsa na płytę/pendriva, więc najpierw spróbuj go naprawić a dopier potem format :P

ferion
komentarz
komentarz

już mam nagranego windowsa,miałem nadzieje że to ten który mam ale okazało się że jednak nie :), naprawić nie mogę bo nawet na windowsa nie mogę wejść bo jest ten blue screen . 

Youki
komentarz
komentarz

Wchodzisz do biosu, ustawiasz botowanie na pierwsze miejsce na CD/DVD, zapisujesz i płytka zaczyna się kręcić (oczywiście wcześniej musi być już włożona).

Potem czekasz aż wyskoczy coś takiego "press any key to continue" naciskasz cokolwiek i instalator zaczyna pracę. Pózniej zgodnie z tym co pisze, i przy wyborze miejsca instalacji systemu możesz sformatować aktualną partycję. Formatujesz i instalujesz na niej system.

ferion
komentarz
komentarz

A jak mam na pendrivie to nie robi to roznicy ze nie jest na plycie??

Youki
komentarz
komentarz

Jak zrobiłeś bootowalny pen drive to nie.

ferion
komentarz
komentarz

Nie wyskakuje mi press key to continue tylko od razu mi przechodzi do instalki
Gdzie tu zmienic
Nie łapie nacisnalem napraw windows i zaczyna mi chyba naprawia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.