x-kom hosting

Bluescreeny.

Saraa
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki oto problem. Od jakiegoś czasu zaczęły wyskakiwać mi bluescreeny. Z dnia na dzień dzieje się to co raz częściej. Nie wiem w czym leży problem.

Skanowałam dysk programem HD TUNE, który nic nie pokazał...

 

ogm88n.png

 

Sprawdziłam także pamięć RAM w ten oto sposób:

http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/10544-windows-7-testowanie-pamieci-ram.html

- również nie wykryto żadnych błędów.

 

Nie mam pomysłu co to może być. Mam tylko nadzieję, że to nie jakiś podzespół, a może system. Format to nie problem. Komputer kupiłam pół roku temu, jest nowy, a już takie problemy.... :(

 

Sprzęt:

Dysk Western Digital Caviar Blue 500GB

Pamięć RAM Crucial Ballistix 8GB (2x4GB)

Zasilacz SilentiumPC Deus 500W

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 760, 2GB

Procesor Intel Core i5-4430 3.2 GHZ

Płyta główna MSI B85-G41 PC Mate

 

 

 

2mq4tmp.png

gamex
komentarz
komentarz

przełóż w inne sloty ram. u mnie tak było myślałem ze ram rozj** a jak przełożyłem w inne sloty działa bez bluuscren

Youki
komentarz
komentarz

Zaaktualizuj BIOS.

 

Zrób tak jak wyżej kolega piszę, jak nic nie da to przetestuj je programem Goldmemory.

Saraa
komentarz
komentarz

Przełożenie slotu nic nie dało. Spróbuje zrobić formata.

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o sprawdzanie pamięci RAM to lepiej wykonać to jakimś dokładnym programem, np Goldmemory. 

Saraa
komentarz
komentarz

Jeśli format nie pomoże to wezmę się za bardziej drastyczne metody. :-) Mogło coś się zwalić w systemie, bo przyznam się, że ostatnio dość dużo pobierałam gier, crackowałam, kombinowałam i może to być przyczyną lub jakiś wirus. 

Youki
komentarz
komentarz

Jak Ci wygodniej, a wykonalas aktualizacje BIOS'u.

Saraa
komentarz
komentarz

Nie. To chyba dla mnie zbyt skomplikowane. Boję się, że coś zepsuję. :/

Youki
komentarz
komentarz

W przypadku MSI jest programik. MSI Live Update 5 i ten program automatycznie z poziomu Windowsa dokonuje aktualizacji. 

Saraa
komentarz
komentarz

Dziękuje za odpowiedzi, ale raczej to już nie będzie potrzebne (aczkolwiek programik pobiorę na wszelkie W). :) Dziś rano zaktualizowałam sterowniki do karty graficznej i póki co wszystko działa bez zarzutu i zero blue screenów. Temat można zamknąć. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.